Wpis z mikrobloga

Szanowni Mircy,

Mamy dla Was #rozdajo ! Do wygrania zegarki marki Goodyear (nasze najlepsze-najdroższe ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Nagrody:
1. Dowolny zegarek Goodyear
2. 50% zniżki na dowolny zegarek Goodyear
3. 30% zniżki na dowolny zegarek Goodyear
Produkty do wyboru na naszej stronie https://zegarki-guardo.pl/shop/kategoria/zegarki-goodyear/

Zasady:
1. Zostaw plusa i napisz komentarz. Temat jaki podstawiamy to: Jak zegarek Goodyear pomoże Ci w osiąganiu postanowień noworocznych (lub dowolnych innych, nawet z #przegryw możecie wychodzić z naszym produktem, bylibyśmy zaszczyceni). Trzymanie się tematu nie jest warunkiem niezbędnym do zwycięstwa.
2. Zwycięzcę wybieramy według własnego uznania, całą firmową ekipą Guardo. Zapewniamy jednak, że postaramy się, aby wyniki były zgodne z wolą wykopu. Rozstrzygnięcie jutro o 14:30!

Dodatkowo, dla wszystkich Mirabelek oraz Mirków mamy 15% #kodyrabatowe na zegarki Goodyear. Do wykorzystania na naszej stronie https://zegarki-guardo.pl/


Kod łączy się ze zniżkami za drugie lub trzecie miejsce. Wysyłka oczywiście na nasz koszt!

#zegarki #guardo #zegarkiboners #watchboners

Wprawdzie chwilowo skończyły nam się koty, ale myślę, że ta pani też się nada
Pobierz Zegarki_Guardo - Szanowni Mircy,

Mamy dla Was #rozdajo ! Do wygrania zegarki marki...
źródło: comment_wyjVPakTGFz8tXe485LMRouUjqzT4UKd.jpg
  • 172
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zegarki_Guardo: kurcze taki zegarek... Goodyear jak to brzmi... Zbliża się nowy rok, wiek z takim zegarkiem 2020 na pewno będzie good year (z angielskiego dobry rok). Z takim na nadgarstku świat stoi przede mną otworem tj. Zapomnę o mojej puszczalskiej ex, poprawię wyniki w pracy, zbuduje nowy szczęśliwy związek.

Taaa... Wuja wygram jak zawsze xd
zawsze jestem wszędzie spóźniony, a niedawno dostałem dobrze płatną prace. może dzięki zegarkowi goodyear nie będę się do niej spóźniał i jej nie stracę a kiedyś będzie mnie stać żeby sobie taki kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mircy, bardzo chciałbym wręczyć te zegarki wielu z Was, nawet wszystkim. Będę działać w firmie, żeby było więcej rozdajo, możecie obserwować. Możecie nam też podrzucić na PW jakieś pomysły, jakiego rodzaju #rozdajo byście chcieli. Zdecydowaliśmy się przyznać nagrody:

1 miejsce: @Badum
2 miejsce: @depcioo
3 miejsce: @hajs86

Bezzwłocznie skontaktujemy się z Wami (a jeżeli nie, to znaczy, że macie zablokowane odbieranie wiadomości i to Wy napiszcie do nas), gratulacje! ( ͡°