Wpis z mikrobloga

Czesc bando !

Słuchajcie, przykra sprawa, mojemu koledze z którym spedziłem setki godzin przy kowadle urodził sie syn u którego zdiagnozowano SMA1 czyli rdzeniowy zanik mieśni. Kumpli nie zostawia sie na lodzie i chce mu pomóc.
Taki oto nóz mozna licytowac na charytatywnym allegro w tym linku
https://charytatywni.allegro.pl/noz-z-przekutego-klucza-oczkowego-trollsky-i11173441

#trollsky
Trollsky - Czesc bando ! 

Słuchajcie, przykra sprawa, mojemu koledze z którym sped...

źródło: comment_73bsm1SbAg6Zb3vp3Sc6cndnyKXGnE4V.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@KRISSVector: "Chyba jesteś pielęgniarzem, skoro nie masz tak podstawowej wiedzy i zalecasz zupełnie niepotrzebne, jeśli nic niepokojącego się nie dzieje, badania. "

Tak i w pierwszej kolejności zalecam zająć się jakimś szynszylem (chociaż większości ludzi nie dałbym do opieki nawet najmniej wymagającego zwierzęcia), w drugiej jeśli ktoś już się uprze na dziecko, to niech zaadoptuje już istniejące zamiast pchać się w tworzenie czegoś tak delikatnego jak życie bez odpowiedniego zaplecza finansowego,
  • Odpowiedz
@KRISSVector:

Czy ty czytasz, to co wysyłasz? W artykule wyraźnie jest napisane:

Schorzenie autosomalne recesywne objawiają się wtedy, gdy u jednej osoby zbiegną się dwie mutacje tego samego genu, otrzymane po jednej od każdego rodziców będących jej nosicielami (zdarzają się też, bardzo rzadko, mutacje samoistne).


Przeczytaj sobie dwa razy to, co sama napisałaś:

Nie, tego nie wiesz przed porodem. Doucz się.


A potem za artykułem, który wysłałaś:

Możliwe jest wykonanie badań
  • Odpowiedz
@mroczny-jogurt:

A potem za artykułem, który wysłałaś:


Możliwe jest wykonanie badań na nosicielstwo, jak również badań w kierunku SMA u płodu na wczesnym etapie ciąży.

I ty śmiesz komuś kazać #!$%@?ć? W tym momencie sama pocisnełaś po sobie xD

Dziewczyno, jeśli rodzice nie wiedzą, że są nosocielami, genomu pod tym kątem Ci nie zbadają.
  • Odpowiedz