Wpis z mikrobloga

Zwolenników #konfederacja oraz innych fanów #polexit cieszących się jak to lada moment naród się przebudzi i wyjdzie z ue muszę na szczęście (także wasze choć tego nie ogarniacie) zasmucić, wyniki sondażowe w kwestii pozostania wyjścia z ue w tym samym badaniu prezentują się następująco:

#brexit #4konserwy #neuropa #polityka
Pobierz BekaZWykopuZeHoho - Zwolenników #konfederacja oraz innych fanów #polexit cieszących s...
źródło: comment_dvYILfcLrT0N8mHgBujXFoz2oB4OMqZ1.jpg
  • 16
@Volki:

Brzydzi mnie fakt że gość chce się zachować jak typowy polaczek rodem ze stereotypów nażreć się nachlac i odejść od stołu pierdzac i bekając.

A propo interesów życzę powodzenia w negocjacjach i budowaniu porozumień handlowych z kimkolwiek budując polexitową retorykę na memie z nosaczem ha tfu na tego typa.
@Volki:

Przecież Niemcy podobnie jak większość starej ue są płatnikami netto.

Ziemkiewicz chce żeby na cały świat poszło że „pollack jokes” to jednak prawda a nie stereotyp głupie chciwe polaczki nażarły się euro to #!$%@?ą.

Powodzenia w budowaniu relacji z kimkolwiek mając taką potwierdzoną już na 100% opinie nie mówiąc już o inwestowaniu tutaj i robieniu interesow.
@BekaZWykopuZeHoho Nie chce mi się już wrzucać linku do byłego niemieckiego komisarza (i ekonomisty), który mówi, że Niemcy najwięcej zyskują, i dlatego nie powinno się ograniczać subwencji dla Polski.
@BekaZWykopuZeHoho Odpowiedziałem tobie na niepoważne zdanie "Przecież Niemcy podobnie jak większość starej ue są płatnikami netto", które miało być kontrargumentem, że Niemcy wcale nie zyskują xD

Każdy ma swój interes, żeby być w UE.
@BekaZWykopuZeHoho Nawet Korwin nie jest przeciwnikiem unii. Już dawałem wiele razy linka do jego wypowiedzi, że nie jesteś przeciwny jako takiej oraz jaką widziałby w interesie Polski. Korwin czy RN krytykuje obecną unię, czyli UE, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby istniała inna - na wzór EWG czy jedynie w ramach Shengen i OECD.