Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 207
Ostatnio było szkalowanko laski z mówiac inaczej że #p0lka bez makijażu wygląda jak potwór. Otóż nie każda. Nie uważam się za mega piękność ale myślę że wyglądam ok bez tony tapety na ryju. No i nareszcie pozbyłam się krostek na policzkach więc podkład nie jest konieczny ()
Ps dodaje jeszcze raz bo się pluto że to niby scr xD
#pokazmorde #atencyjnyrozowypasek #chwalesie
z.....1 - Ostatnio było szkalowanko laski z mówiac inaczej że #p0lka bez makijażu wyg...

źródło: comment_NSYNvkk0wnEixwzLwPbzPQttmTA9XI0D.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spermiarze to jednak podludzie
K---a codizennie na ulicy spotykam dziesiątki ładniejszych dziewczyn. A wykopki zobaczyli że jakaś niepaskudna laska ma konto na wykopie i zrobili sobie z niej boga. Ha tfu na takich
  • Odpowiedz
@filogzzz: Weź się k---a w garść, a nie przepraszasz dziewczynę za to że k---a napisałeś do niej. Jeśli nie zmienisz nastawienia to nie wróżę Ci sukcesu z kobietami. Chociaż mam nadzieję, że to bait.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zosiasamosia1: pewnie filtrow w telefonie nie wyłączyłaś, bo jak się powiększy to widac, że rozmazane xd a no i brwi pewnie malujesz albo permamentne, bo wlosow takich czarnych nie masz. Włosy też farbowane, ale jak schodzisz z czarnego do takiego koloru to wspolczuje. Zdjęcie naturalne to nie jest.
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1 ładne brązowe oczy. A dodając "pokazmorde" w przyszłości napisz na dłoni lub kartce lub czymś co trudno wyretuszować swój nick z wypoku - podnosi wiarygodność.

Poza tym to bait 50%/50%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zosiasamosia1:

No i nareszcie pozbyłam się krostek na policzkach więc podkład nie jest konieczny ()


To jeszcze konta na vikop.ru się pozbądź bajciarzu
  • Odpowiedz