Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 207
Ostatnio było szkalowanko laski z mówiac inaczej że #p0lka bez makijażu wygląda jak potwór. Otóż nie każda. Nie uważam się za mega piękność ale myślę że wyglądam ok bez tony tapety na ryju. No i nareszcie pozbyłam się krostek na policzkach więc podkład nie jest konieczny ()
Ps dodaje jeszcze raz bo się pluto że to niby scr xD
#pokazmorde #atencyjnyrozowypasek #chwalesie
z.....1 - Ostatnio było szkalowanko laski z mówiac inaczej że #p0lka bez makijażu wyg...

źródło: comment_NSYNvkk0wnEixwzLwPbzPQttmTA9XI0D.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zosiasamosia1: kwestia gustu. Ktoś powie 7 ktoś powie 3 ktoś powie 10. Ja jestem tą 3osoba akurat. Naprawdę jest świetnie. Jakie to problemy sprawia? Kształt twarzy wydaje się w miarę uniwersalny do fryzur. Czy inne problemy?
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: zabrzmiało to jak byś uważała się za mniej inteligentną. Akurat inteligencja ma to do siebie że da się ją zmierzyć do pewnego stopnia. Próbowałaś? Może nie masz czego się wstydzić. Dla przykładu uważałem kiedyś że jestem bardzo mało inteligenty bo nigdy nie szło mi z polskiego i nie łapałem po co ludzie mówią że jest świetna pogoda kiedy pada. Dopiero kilka lat temu dowiedziałem się czemu musiałem się tego
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1: kłócił bym się. Więcej nie zawsze znaczy lepiej potem rozumiesz więcej i denerwuje Cię to co Ty widzisz a inni nie, próbujesz im tłumaczyć. Część rozumieją i mówią, że fakt nie przewidzieli tego. No ale już została podjęta decyzja i będzie musiało tak zostać. W pracy często się z tym spotykam. W 80% przypadków Kierowników nie wybiera się dlatego bo są inteligentni tylko dlatego że się ich lubi bądź
  • Odpowiedz
@zosiasamosia1 Cześć, przepraszam że pisze najpewniej masz coś lepszego do roboty. Nie szkodzi, jak nie chcesz to nie odpisuj... zrozumiem.
Piękna szafa z tyłu tak w ogóle, a jeżeli już tutaj z tobą pisze to chciałbym zapytać czy nie chciałabyś może się umówić? Ale od razu powiem, że nie musisz, serio. Pewnie ci przeszkadzam, jesteś mocno zajęta nie ma problemu, ale jeżeli chciałabyś odpisać to czekam na odpowiedź. Życzę miłego wieczoru
  • Odpowiedz