Wpis z mikrobloga

Droga Moderacjo, to już #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie!
Kiedy zajmiecie się użytkownikiem @Tomek6000, który w dalszym ciągu utrudnia korzystanie z wykopu, tagując wszystkie swoje znaleziska pod #gruparatowaniapoziomu?

Pisałem do Was, składałem zgłoszenia, i co? I gówno, on jest coraz bardziej uporczywy. Co innego gdyby wrzucał fajne znaleziska, to nawet chętnie bym wykopał, ale jego znaleziska są praktycznie wszystkie zakopywane - czemu? Bo taguje na złość.

PS: ktoś zaraz stwierdzi "wrzuć typa na czarno i po problemie". No niestety, wasze czarne listy już dawno osiągnęły limit, żeby w miarę swobodnie przeglądać ten portal.

Nie rozumiem tylko jednego. @Tomek6000 po co tak dziwnie tagujesz i specjalnie prosisz się o zakopy, nie zależy Ci żeby wejść na główną po normalnym otagowaniu? Nie mogę tego pojąć.

A za kłamanie ze zdjęcia z automatu powinien być ban.

#wykop @Moderacja @a__s #moderacjacontent
Pobierz b.....g - Droga Moderacjo, to już #!$%@? przechodzi ludzkie pojęcie!
Kiedy zajmiecie...
źródło: comment_kpFCcK6ygEuIl4iFkFxbhmUhHDFsrIEi.jpg
  • 50
@buking: Ci z top 10-20 użytkowników to wiadomo, że nikt za normalny nie jest, ciągłe grzebanie po sieci, żeby coś dodać szybciej jak inni.

I ciekawe czy to z dobrego serca robią czy to nie po prostu pracownicy Wykopu, którzy jednak mają swobodę wypowiadania się. W końcu ruch na stronie musi być i "chwytliwe" tematy muszą być tu poruszane. Jak tak, to z tego powodu też będą nie do ruszenia :)
@buking:

tagując wszystkie swoje znaleziska


Tak z innej beczki: w jaki sposób tagowanie znalezisk ci przeszkadza? Ja nie dostaję żadnych powiadomień o nowych znaleziskach w obserwowanych tagach (dostaję tylko z mirko). Jedynie mogę przejrzeć je wg tagów i podobno działa też ukrywanie wg czarnej listy.