Wpis z mikrobloga

Kończę swoją przygodę z #fifa20 i przedziwnym trybem #fut.
-jestem prawie pewien, że zawodnicy bierni, którymi steruje AI zachowują się całkiem inaczej, w kilku kolejnych meczach
-po kilku meczach zamiast czerpać przyjemność z rywalizacji z innym graczem, zaczyna mi się odpalać schemat, nie myślę nieszablonowo i gram praktycznie to samo
-ilość meczów do rozegrania w tygodniu jest zbyt duża. EA zmusza graczy do siedzenia całe dnie przed konsola. Do tego 30 meczów w weekend to żart. W ten kończę na 15
-dziwni gracze celebrujący zwycięstwa, jakby od oglądania powtórki i zwycięstwa w meczu zależało ich życie. Rozumiem, że można mieć kompleksy i rekompensowac sobie w ten sposób niepowodzenia i rozładowywać stres, rozumiem że to dla niektórych element gry i podnoszenie ciśnienia u przeciwnika, ale po co?

Fifa mi zbrzydła. I obrzydził mi ją tryb fut. Jak w tym roku wypada #pes? Nie grałem w niego od proevosoccer5.
Mam zawodnikow za około 1mln coins. Można jakoś sprzedać monety, nie dając dostępu do konta #ps4?
  • 12
@piotrWenger: Grałem troszkę w pesa w tym roku, zanim wyszła fifa. Pes jest lepsza piłką. Bardziej nieszablonowy, realistyczny, grałem nawet pojedyncze mecze na bota, tylko po to, by sobie pograć.Natomiast ten tryb podobny do futa - rok temu zupełnie mi nie podszedł. A chyba wiele w tym roku nie zmienili. No i społeczność o wiele mniejsza, matchmaking czasem potrafił trwać długo, przynajmniej na PC. W skrócie - pes to lepsza piłka,
@piotrWenger: Grałem troszkę w pesa w tym roku, zanim wyszła fifa. Pes jest lepsza piłką. Bardziej nieszablonowy, realistyczny, grałem nawet pojedyncze mecze na bota, tylko po to, by sobie pograć.Natomiast ten tryb podobny do futa - rok temu zupełnie mi nie podszedł. A chyba wiele w tym roku nie zmienili. No i społeczność o wiele mniejsza, matchmaking czasem potrafił trwać długo, przynajmniej na PC. W skrócie - pes to lepsza piłka,