Wpis z mikrobloga

@Anty_Chryst tak wchodząc w rozmowę na poziomie to w uk to się trochę echem odbiło i będą ludzie oglądać pamiętasz jak pierwsza gala była w Polsce nastawiona na ludzi z tagu #patostreamy? To jest biznes i trzeba ponieść straty by mieć zyski ale dzieci nie wiedzą jeszcze jak się zarabia gruby hajs dlatego wypluwasz jad iksdekujac by nie było że to zwykły hejt tylko "haha daj mnie plusa śmiesznie im cisnę"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laik123: gdzie ciasne jadem i gdzie napisałem coś o zyskach? To, że jest małe zainteresowanie to jest fakt. Nawet boxdel i wg mówili, że spodziewali sie lepszego wyniku. Co do zysków, musisz przejrzeć moje wpisy i komentarze, gdzie piszę, że pierwsza gala pod wzgledem finansowym to porażka ale jeśli dalej będą inwestować to w końcu zacznie to przynosić zyski. A teraz zluzuj majty bo jest to portal ze smiesnisznymi obrazkami.
@Anty_Chryst: Prawda, że małe zainteresowanie było, ale dzisiaj akurat zasięgi mają już zacne. Jak zawodnicy mieli małe zasięgi na swoich insta tak jak sprawdzalem dzisiaj to ze zdjęć z ważeń mają po 30-40 tys lajków i po 800-900 komentarzy. Jednak tych followersów mieli, ale byli uśpieni, a teraz jak blisko walk to się uaktywnili. Myślę, że na 0 wyjdą, a to już będzie duży plus dla nich, bo zbudują pewny fanbase