Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakieś leki na ból stawów? Moje pierwsze kłopoty szczególnie z kolanami zaczęły się gdy zacząłem szybko rosnąć. Ogólnie przez całe życie czułem że mam słabe stawy, często kontuzje, zwichnięcia. Mam ponad 30 lat a czuję się jak #!$%@? emeryt, nie mogę po nocy samodzielnie wyprostować nóg, muszę pomagać sobie rekami. Podczas jazdy samochodem muszę co godzinę robić przeryw żeby wyprostować kolana bo ból jest ogromny ale znika po kilku sekundach w wyprostowanej pozycji. Mam prace stojącą, jest jeszcze gorzej teraz. Byłem ostatnio na RTG, USG kolan i #!$%@? nic nie ma, żadnych urazów czy czegoś, podobno normalnie wyglądają. A mnie tak #!$%@? że bania mała. Trochę poćwiczyłem za namową #mikrokoksy i teraz jestem już #!$%@? kaleką.
#lekarz #medycyna #choroby #stawy #lekarstwa #zdrowie #fizjoterapia #leczenie
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asema: polecisz jakieś żródło?

@Cbbs: a te kolageny i inne to pewnie #!$%@? daje co?

@tylkoocosspytam: jest cała książka na ten temat pt. Terapia siarką T. Woźniak, jest to ten doktor co rozmawia z na YouTube z dziadkiem kulturystą. Są tam naukowe dowody na działanie siarki na stawy. Ja niedawno zacząłem taki eksperyment po przeczytaniu. Kilo siarki to ok. 25 złotych.
  • Odpowiedz
@Cbbs: biorę msm i witaminę c każdego dnia od chyba 2 lat i nie mogę uczciwie przyznać, że zauważyłem jakikolwiek efekt jeśli chodzi o stawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tylkoocosspytam: u mnie jest podobna sytuacja - badania w porządku a kolano nie chce działać :( suplementów brałam mnóstwo z różnym rezultatem (polecam blog pan tabletka - dobry opis i sugestie na co zwracać uwagę). Z domowych sposobów - żelatyna Chyba nawet tutaj o niej przeczytałam. I stwierdziłam, że jak nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi I pomogło :) ewentualnie zostają jeszcze zastrzyki dostawowe...
  • Odpowiedz