Wpis z mikrobloga

uuu, mamy znawce. Którą jej ksiazke przeczytałeś?


@konradk: to ciekawe, że nikt nie wspomina o jej twórczości, a jedynie tyle, że to NAJWIĘKSZA POLKA I ARTYSTKA i w ogóle dobry leci przekaz mordo, ale jaki i o czym to nikt nie wie, ani nie informuje XD Tyle miesięcy afery i jej obecności w mediach, a nie znam ani jednego tytułu jej dzieła, ani o czym ona pisze (poza tym, że są
@Kleki_Petra przyznaj że sam jej wcześniej nie znałes. Teraz pewnie też nie czytałeś tylko piszesz "zgodnie z linią"
Już którys raz z kolei w różnych strefach neta widzę to samo stwierdzenie "Olga Tokarczuk ma wspaniały warsztat pisarski, pewnie nie czytałeś jej książki"

(poza tym, że są tam niby jacyś Żydzi gnębieni przez jakichś niby Polaków


@Ranger: nic takiego w jej książkach nie ma, ale widzę wsiąknąłeś już tyle przekazów dnia że tworzysz sobie nowe rzeczywistości xD
@Kleki_Petra: Ale ty nie rozumiesz różnicy między słowem "wymaganie" a tym, co ja powiedziałem, to o czym tu gadać? Jesteś człowiekiem który chwali to, co mu pokażą by chwalił. Tyle. Powiedzieli ci jaka książka jest dobra, powiedzą ci cokolwiek innego też będziesz klaskał. Przewalone tak żyć, tyle.
nic takiego w jej książkach nie ma, ale widzę wsiąknąłeś już tyle przekazów dnia że tworzysz sobie nowe rzeczywistości xD


@doomer-2020: na wypku tak pisali kilka razy ¯\_(ツ)_/¯ mówię Ci tylko co się dowiedziałem z tego co widzę w mediach