Wpis z mikrobloga

Na początku roku cumpel w pracy poklocil się ze swoją loszka, rozstali się, a teraz się zeszli.

Zaczęło się od tego ze różowa zmieniła pracę.
Potem powiedziała ze go nie kocha po wielu latach związku.
Kazał jej #!$%@?, ona wyprowadzala się chyba z 6 miesięcy
Jak już się wyprowadzila to ich wspólna znajoma powiedziała mu, że jego była poleciala na jakiegoś chada z pracy ale ten ją zlewa cieplym moczem.
Po jakimś czasie zaczęła znów kontaktowac się z cumplem, ale ten ją zlewal, ale w końcu zgodzil się na spotkanie i znów są razem xD

Nic mu już nawet nie mówiłem jego decyzja jego życie, trochę szkoda chłopa, ale życze my jak najlepiej.

#zwiazki #pracbaza #logikarozowychpaskow #truestory
  • 37
@DarkZizi: straszny dysonans mam, bo uważam go za bardzo rozsadnego i ogarniętego gościa a tu taka sprzecznosc
Do tego dba o siebie i dobrze wygląda więc jak był przez ta chwilę singlem to nie jedna julka się z nim zakrecila więc mógł przebierac
@Kowixx: to tylko cześć historii. Cumpel w trakcie tego mówił ze mocno się pokłócil z nią właśnie o to ze odeszla od niego do jakiegoś chada który nawet uwagi na nią nie zwracal, dal jej wtedy miesiąc na znalezienie mieszkania
@Gviazdor: @Kowixx: Ja tam wierze w tą historię, bo 2lata temu kumpel #!$%@?ł to samo. Był z loszką chyba z 5-6lat, nawet 2 razy się oświadczał, ale odrzuciła zaręczyny. Dodam że ten kumpel to taki jajogłowiec jak z zemsty frajerów, hajs zarabia lepszy niż programista 15k, ale gęby nie umie otworzyć XD
A ta loszka to taka dynamiczniara rozrywkowa. Powiedziała mu po drugich nieudanych zaręczynach że muszą zrobic sobie przerwę.