Wpis z mikrobloga

Na początku roku cumpel w pracy poklocil się ze swoją loszka, rozstali się, a teraz się zeszli.

Zaczęło się od tego ze różowa zmieniła pracę.
Potem powiedziała ze go nie kocha po wielu latach związku.
Kazał jej #!$%@?, ona wyprowadzala się chyba z 6 miesięcy
Jak już się wyprowadzila to ich wspólna znajoma powiedziała mu, że jego była poleciala na jakiegoś chada z pracy ale ten ją zlewa cieplym moczem.
Po jakimś czasie zaczęła znów kontaktowac się z cumplem, ale ten ją zlewal, ale w końcu zgodzil się na spotkanie i znów są razem xD

Nic mu już nawet nie mówiłem jego decyzja jego życie, trochę szkoda chłopa, ale życze my jak najlepiej.

#zwiazki #pracbaza #logikarozowychpaskow #truestory
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gviazdor: mówiłem mu już to, ale ma jakiś syndrom wyparcia i tych argumentów nie rozumie. Zresztą, to nie ich pierwsza taka przerwa zainicjowana przez nią, na tych przrewach to mocno leci w melanż, ale co się dziwić, on taki stulej introwertyk, a ona dynamiczna, to sie nie uda
  • Odpowiedz
  • 3
@Gviazdor no i co z tego? Każdy popełnia błędy a wy się zachowujcie jakby każda laska miała znaleźć sobie faceta w wieku 18 lat i musiała zostać z nim do końca życia. Mam znajomych, którzy się rozchodzili, schodzili, mieli innych między czasie, a teraz są szczęśliwą rodziną.

Na wykopie niby taka postępowość, aborcję popieramy, LGBT popieramy, na dziwki chodzimy ale jak laska rzuci faceta dla innego to #!$%@?, p0lka, najlepiej ukamienować.
  • Odpowiedz