Wpis z mikrobloga

  • 29
@Shatter Nie musi kupować - obowiązkiem dziecka powinno być odpowiednio wczesne poinformowanie rodzica o zapotrzebowaniu i spakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy.

Osobiście uważam, że oceny na etapie wczesnej podstawówki nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Najważniejszym jest aby nauczyć dziecko samodzielności i odpowiedzialności. Wolę żeby dostało 1, ale w przyszłości miało zakorzenione nawyki odpowiedzialności za swoje wyniki i przyszłość.

Dobra ocena osiągnięta dzięki wyręczaniu przez rodzica jest bezwartościowa.
  • Odpowiedz
Tak tak moi drodzy. Dobrze sie mówi z poziomu dziecka. Z poziomu rodzica wytwarzasz #!$%@? ale szukasz tego zasranego kartonu
  • Odpowiedz
Najgorsza akcja jak kiedyś sobie nauczycielka wymyśliła, że będziemy rzeźbic w masie solnej i spytała kto by mógł przynieść dla wszystkich za plusa w dzienniku czy coś. Zgłosiłem się jak ostatni debil. W weekend oczywiście o tym zapomniałem

Widok mojej mamy #!$%@? pod nosem i ugniatajacej 5 kilo masy solnej o 7 rano w poniedziałek pozostanie ze mną do końca życia.
  • Odpowiedz
ja o 22 robiłem zielnik XD tzn biegałem z latarką po jakichś polach zbierając co popadnie, a później suszyłem żelazkiem i opisywałem co to XD
  • Odpowiedz