Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę w najnowszego #pes z okazji free trybu My Club i powiem wam że jak zwykle bardzo mi się podoba zamysł. Ale jeżeli narzekasz na brak realizmu w #fifa20 to w pesie masz za to ponad realizm, naprawdę okropnie się gra. Piłkarze wywracają się co chwile, piłka odskakuje, za mocno podasz to natychmiastowo odlatuje piłka na kilometr.

Jako że jest za firko to polecam przetestować, natomiast przesadzili.. no i na #ps4 wieczne wyszukanie przeciwnika.

#fut
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: Tak, można grać. Ale ciężko wyszukać przeciwna w ligowych, za to w turniejowych praktycznie od razu Ci wyszuka, ale oni mają składy z kosmosu xD
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: jak to jest że mając Ronaldo, Messiego i Dembele nie jestem w stanie wygrać JEDNEGO pojedynku szybkościowego w trakcie meczu? XD Próbuje sprintowac i typ biegnie tak samo jak biegł bez sprintu, ziomek który widzę że przegrał ostatnie 5 spotkań nie ma problemu z dogonieniem Ronaldo jakimś grajkiem o ocenie 60 xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raul777: bym musial zobaczyc podczas meczu, zeby jasno stwierdzic co zle robisz... poza tym szybkosc to jedno, jest jeszcze czas reakcji wyrazany osobna statystyka. moze inaczej. daj swoj psn, podepnij mikro i zagramy razem jeden meczyk.
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: ja dziś wygrywalem z gościem 2:0 i widać że nie umiał grać, ostatnie 10 min moi zawodnicy wszystko stracili , i przegrałem 2:5 bo mu nagle wszystko w okienka a moich jakby nie było i wgl czuć zmianę że już wiesz że gra przeciwko tobie
  • Odpowiedz
Nie wierzysz w żadne handicapy ?


@Renden: zalezy co masz na mysli.... wierze w statystyki i to ze sa one podkrecane poprzez formy zawodnikow, wierze w to ze wyczerpana stamina je mocno obniża, wierzę również w to ze niektórzy zawodnicy maja wsrod swoich skilli cos takiego jak super-sub gdzie ci dostaja duzego boosta po 65 minucie. wiem rownież ze mozesz miec samych ronaldo i messich ale z niskim team spirit
  • Odpowiedz