Wpis z mikrobloga

z przed


@wybur: ze pszet

A co do grafiki. Co tu wiele pisać - trzymamy się średniej bloku wschodniego. Jedna rzecz na którą faktycznie warto zwrócić uwagę to rok 2009, który z nami się bardzo łaskawie obszedł.

Otwartymi pozostają pytania:
1) Czy to kwestia przypadku?
2) A może kwestia sprawnego zarządzania państwem?
3) Czy obecni rządzący też wyprowadziliby kraj suchą stopą?
@ghoulas: i tak miota nami jak swiatowa gospodarka xD sugerowanie ze gdyby nas odseparowac od reszty swiata to przezylibysmy jeden dzien jako panstwo a nasze PKB by nadal roslo xD tutaj pompuja korporacje kase w celu zarobku u nich. Swiat to banka! jak nisko maja upasc stopy procentowe jak czesto musimy inwestowac nasze oszczednosci zeby zarobic? ceny caly czas rosna! caly czas! gdzie jest faktyczna wartosc tego? to tylko banki steruja
@TatoAktywny: Nie ma takiego, bo mi jest zawsze niewygodnie. To, ze ktoś nie łapie się na androny nowej, ekologistycznej religii - nie znaczy się, że jest od razu denialistą zmian klimatycznych. Pojmujesz? Dopuszczasz taką możliwość? Obejmujesz to swoim intelektem, czy ta jego część jest zastąpiona stadnym myśleniem?
sugerowanie ze gdyby nas odseparowac od reszty swiata to przezylibysmy jeden dzien jako panstwo a nasze PKB by nadal roslo xD


@wybur: niczego takiego nie sugeruje. Zrobiłeś sobie własną projekcję na podstawie jednego zdania. Polecam się troche odseparować od Wykopu i odpocząć.
@ghoulas: heh nie zaatakowalem Cie. Poprostu stwierdzilem fakt ze jestesmy uzaleznieni od globalnej gospodarki a sami gowno mozemy to moje stwierdzenie. A ty zrobiles klasyczna manipulacje internetowa w ktorej stawiasz sie wyzej i mnie wyszydzasz mowiac ze hehe za duzo wykopu ziomek wyloguj sie do zycia. Na nikogo takie manipulacje juz nie dzialaja. Pozdrawiam ;)
@wybur: To ze cała światowa gospodarka jest połączona to normalne, nie żyjemy odseparowani od siebie bo to niemożliwe.
Poza tym to oznaczyłeś mnie w komentarzu nawaliłeś XD a potem pretensje że ktoś potraktował to jak atak.

Może faktycznie oboje potrzebujemy luzu od wykopu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)