Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady. Słońce podniesie się dziś o 07:58. Świecić będzie 7 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Grochówka


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 33
Dzień dobry!Miłego dnia! Jak ja lubię czwartki! Dzisiaj do domu i od poniedziałku byle do środy i laba do 6 stycznia. Pewnie coś będzie do zrobienia w domu jak zwykle, ale takie rzeczy to z przyjemnością jako odskocznia od laserów, planów, koparek, ładowarek itp, itd. @kukurydziany @Formbi @MalaGlupiaMiejscowosc01 @PaniczPokerowy @Stalowa_Figura @Rudalke @n1c3 @filipw1 @Pelit @jacobs0n @Daro82 @Feduk @micke @Wejszlo @TomTailor100 @Pjotsze @buczubuczu @bolorollo @Foka9643 @unizony_czlonek @Formbi @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @FKSSM @PaniczPokerowy @Kalmuk32
@
wynalazekone - Dzień dobry!Miłego dnia! Jak ja lubię czwartki! Dzisiaj do domu i od p...
@micke: @Bumelanzownik: @Daro82: @Formbi: @FKSSM: @wyinwidualizowany: @Formbi: @Sikorka2017: @Formbi: @Rudalke: @unizony_czlonek: @wynalazek_one: @Daro82: @Stalowa_Figura: @jezus_cameltoe: @Beer_Is_Good_For_You: @wynalazek_one:

Miesnie dzis mnie bola, wczoral bylem kupic zywa choinke w doniczce, nie sadzilem ze to moze wazyc ponad 60 kg, i tak wesolo tachalem 2km xD

Ale dzis bedzie dobry dzien, moze snieg w koncu spadnie? ( ͡
Pelit - @micke: @Bumelanzownik: @Daro82: @Formbi: @FKSSM: @wyinwidualizowany: @Formbi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: @Kalmuk32: @wynalazek_one: @Pelit: @unizony_czlonek: tym razem rano, mało osób do wołania nawet xD
Byle do piątku, jakiś to będzie. Znowu zimno, ale za to JAKI KSIĘŻYC. Normalnie stać i patrzeć. A żadnego wolnego u mnie nie będzie, kasa się niestety sama nie uzbiera, więc ten tydzień cały, przyszły cały i pewnie jeszcze w tygodniu ze świętami ja będę męczyć poniedziałek i piątek (o ile będzie się
@micke: @Kalmuk32: @Tami: @wynalazek_one: @Formbi: @Pelit: @Daro82: @unizony_czlonek: @Foka9643: @buczubuczu: @wyinwidualizowany: @Beer_Is_Good_For_You: @LeIndianer: @Sikorka2017: @Wejszlo: @algus: @Pjotsze: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Rudalke: @bolorollo:
Dzień dobry wszystkim. Czwartek kurła i rusza lepsza połowa tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze dzisiaj i jutro i wolne. A poniedziałek jeszcze pojadę sobie do Berlina. Tak