Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Powstań, Powstań do pracy się weź! Do pracy cię woła i miasto i wieś! Jest 07:00:01, Czwartek, 12 grudnia 2019. Imieniny: Dagmary, Aleksandra, Ady. Słońce podniesie się dziś o 07:58. Świecić będzie 7 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Grochówka


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 33
  • Odpowiedz
Witajcie, dzień mroźny ale znowu słoneczny( ) dzieci zdrowe ja raczej zdrowy. Mieszkanie kupione tylko 30 lat spłaty kredytu i w końcu na swoim( ͜͡ʖ ͡€) miłego dnia:)
  • Odpowiedz
@micke: @Kalmuk32: @Tami: @wynalazek_one: @Formbi: @Pelit: @Daro82: @unizony_czlonek: @Foka9643: @buczubuczu: @wyinwidualizowany: @Beer_Is_Good_For_You: @LeIndianer: @Sikorka2017: @algus: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Rudalke: @bolorollo @Dziesion: @TomTailor100:

Dzień doberek, dzisiaj mam średnio humor więc się tylko witam i zarzucam muzyczkę. Ciężki dzień, rozmowa kwalifikacyjna + jestem mocno przeziębiona, także mix idealny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.youtube.com/watch?v=9yPzgEfCHXA
  • Odpowiedz
@buczubuczu: w zasadzie to dzwonili niedawno i się nie udało. Ale chcą moje cv sobie odłożyć w razie jakby tamta osoba się nie sprawdziła to mają nadzieję, że będę nadal chętna bo się im spodobałam
  • Odpowiedz