Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu,
Minęły już 2 tygodnie i mamy dla Was coś nowego.
Właśnie szukamy lokalu w #warszawa. Ilu by Was przyszło na #wykoparty w tym mieście?
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Przypominamy też że zajmujemy się nie tylko WykoParty, WykoEvent, ale też MirkoListy.Przy okazji chcieliśmy Was serdecznie zakomunikować że uruchamiamy w tym ostatnim serwisie funkcję wołania:
- plusujących i/lub komentujących wpis do nowego utworzonego wpisu,
- wykopujących i/lub komentujących pod znaleziskiem do nowego utworzonego wpisu.
Ze względu na pewne zaszłości historyczne oraz apolityczność naszej inicjatywy wołanie nie będzie obejmować tagów polityka #rozdajo. Pragniemy zauważyć że w każdym wołaniu udziela się nasz bot - MirkoListy, a podczas wołania mówi o tym kto jest jego sponsorem - na razie takowego brak, jednak myślimy że jakiś się powinien znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)


Przy tej okazji nie wiemy na ile są wszyscy zorientowani że można nam pomóc! Potrzeby są szerokie: upominki i nagrody w konkursach, miejsce w lokalu tylko dla wykopowiczów, organizacja atrakcyjnych warsztatów podczas imprezy, a także sponsoring naszych systemów (WykoParty, WykoEvent, MirkoListy).

Jeżeli chcecie wspomóc organizację jako organizator, pomocnik organizacji, albo też sponsor - wtedy czekamy na wiadomość (na wykop) lub też na maila kontakt@coevent.pl

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie minione a także kolejne imprezy sprawdzisz na WykoParty
Na wydarzenia zapiszesz się z użyciem wykopowego loginu na WykoEvent

Podoba Ci się działanie CoEvent, lubisz imprezy i chcesz więcej promocji - aby być na bieżąco musisz obserwować profil na wykop, a aby wiedzieć wszystko no to również na facebook. Jesteśmy na początkowym etapie rozwoju i każda łapka w górę bardzo pomaga ()

odnośnie imprez obserwuj tagi: #coevent #wykoparty
możesz także śledzić wszystkie kwestie związane z naszym portalem pod tagiem: #wykop

poniżej wołamy wszystkich potencjalnych zainteresowanych imprezami wykoparty :)
@a__s @wykop
  • 95