Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZmianaZycia: w Twoim wieku zarabialem tyle samo, ale 4 lata temu i w Gdańsku. Wszystko odmieniło się bardzo szybko.
Przede wszystkim zmień branżę, nie widzę perspektyw w sklepie odzieżowym)(podejrzewam, że w takim pracujesz). Jeśli trzeba to naucz się czegoś pożytecznego i działaj jak najszybciej, bo jesteś na skraju biedy.
  • Odpowiedz
@ZmianaZycia wywal samochod, wynajmij coś blizej i oszczedzaj swój czas. Ja 23 lvl aktualnie mam 7,5k net, lecz szkopuł, że szybkie spore zarobki obowiązują praktycznie w branży IT ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja mam 25 wiosen, ile bym kurna Mać nie zarobił to i tak mi 300 brakuje XD i to się przewija od trzech lat, zaczynałem od 2500 teraz 4600-6000 netto i wszycho na papierze, ale dalej #!$%@? tych trzystu brakuje...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmianaZycia: ciekawy jestem co sprzedawałaś, że było tak trudno? Taką pensję dostawałem pracując jako ph jakieś 15 lat temu. Wraz ze wzrostem doświadczenia dochody też mocno wzrosły.
Ale widzę po różnych ludziach, których szkołę na przedstawicieli (obsługuje sklepy detaliczne i trochę sieci), że chcieliby żeby się samo sprzedawało, a w dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja jest ogromna do tej roboty trzeba handlowca, a nie sprzedawcy.
Jeśli nie poradzilas sobie tylko przez
  • Odpowiedz