Wpis z mikrobloga

@Arcyksienciuniu: Jak np. to?. Sprostowanko się pojawiło :) Albo tu. Jak to jest, że ty i twoi prawi koledzy wykopujecie bez sprawdzenia 3/4 fejków jakie wam wpadną w łapy i one ZAWSZE dotyczą tylko tego, co wy uznajecie za wroga? A to Żydów, a to LPG, a to murzynów, a to Francję czy Szwecję. Jak wy to robicie XD
@Azaajaszz https://www.wykop.pl/link/5249079/banas-kontratakuje-nik-zlozy-zawiadomienia-do-prokuratury-dotyczace-rzadu-pis/

o kolejny fejk od gówno gazety wybiórczej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
zgłoś i wolaj ciekawe czy spadnie to znalezisko
nie jedno za opis leciało jak artpopowi się słowo w opisie nie podobało

Chodzi o nadużycia przy wydatkach na system inwigilacji kupiony przez CBA

Wbrew pojawiającym się w mediach informacjom, krytyczny raport
@Arcyksienciuniu: 1 słowa z artykułu wyborczej.

NIK ogłosi we wtorek


Zawołaj jutro wieczorem z artykułem mówiącym jakie doniesienie jutro złożył. Jeżeli masz rację to zakopię. I nie wiem dlaczego artykuł z RP miałby wykluczać ten z GW. W sprawie więziennictwa składa 15 zawiadomień to gdzie problem złożyć 16 dotyczące Pegasusa?
@Arcyksienciuniu: Ale jak widać GW nie ma info z dupy skoro to samo podają inne źródła...
Business Insider, Newsweek, Zetka i wyżej dałem RMF.

I jest też coś takiego jak szkodliwość społeczna. Info o tym, kto i jakie zawiadomienie składa, nawet "fałszywe" jak insynuujesz teraz, wywołuje o WIELE mniejsze szkody w społeczeństwie niż prawe wysrywy o Żydach rządących światem czy LGBT. I nawet, że te znaleziska spadają na okrągło
@Azaajaszz: kij z tym bo widze nawet nie przegladales jak każdy powoluje sie na GW

ludzie tutaj zakopują za tagi, czaisz tag sie nie podoba i to jest powod do zakopu jako informacja nieprawdziwa¯\_(ツ)_/¯

nasze media też tak dzielą. ostatnio coś tam było o banasiu i jego synu, czy dymisji, nie ważne, czyste spekulacje. no bo skąd info jak to było spotkanie kaczynski-kaminski-banaś.
@Arcyksienciuniu: W przypadku niektórych źródeł bardzo dobrze, że tak robią ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym jak widzę znalezisko jak jedno takie co wykopała cała Elyta Yntelektualna wykopu, LibertyPrime, Dendrofag, Zino, Wigilius itp. a który brzmiał "popularna feministka nawołuje do mordowania mężczyzn" XD No #!$%@?, to aż się nóż w kieszeni otwiera xD A 1 zdanie artykułu

I ask people to imagine — now I'm using this word imagine, and I'm underlining it three
@Arcyksienciuniu: I te pajace z Honk Honkami w avatarze, które jedyne co robią to wykopują Ku pokrzepieniu Bólu dupy u lewaków xD I jedyne co potrafią pisać to żarty o dupie, sraniu i że żydzi rządzą światem. To musi być jakieś schorzenie albo bycie opłaconym.
ALE MAME, PO CO CZYTAĆ - WIDZISZ PLUSA DAJESZ PLUSA, BYLE LEWACTWO DUPA BOLAŁA


@Azaajaszz: no przecież juz dawno ten portal tak wyglada. i oczywiscie nie ogranicza się do 1 strony

znaleziska miały byś polem do dyskusji a napisz coś przeciwne, mieć wątpliwość niż sugeruje znalezisko to bedą minusy.

wchodzisz sobie na polytyka myslisz podyskutujesz sobie z doroslymi ludzi a tam

ale bym takiemu zandbergowi dal dupy a potem go wyruchał
@Arcyksienciuniu: Ale ja tobie i ziomkom z twojej strony nie zakazuję wykopywania. Wolność słowa i poglądów mamy! (jeszcze raz powtarzam, wrzuć mi wieczorem kilka linków stwierdzających jakie doniesienia złożyło NIK a sam zakopię tamten artykuł GW jako fake albo wykopię) Ale weźcie róbcie to z głową XD Sprawdźcie co wykopujecie. A to naprawdę jest łatwe! Wykopałeś 2 miesiące temu znalezisko opisane

Greenpeace dodaje fejkowe wypowiedźi polityków twierdząc że są to prawdziwe