Wpis z mikrobloga

Siema Mirki
Znajdę w Rzeszowie lub okolicach dobrego fryzjera męskiego? Zależy mi żeby przy okazji nie zbankrutować i nie czekać zbyt długo na wizytę. I żeby wiedział jak dobrać fryzurę do człowieka. Mogę na to przeznaczyć z 50 zł (do 70 max).
Nie musi być to też ściśle Rzeszów. Jakiś Lutoryż czy Czudec też będą spoko, mam po drodze. Ktoś coś?

#rzeszow #fryzjer #modameska #pytanie #kiciochpyta
  • 13
@krashann 15 zł? Po odliczeniu podatków, zusów i kosztów lokalu zostanie z tego może z 6-7 zł. Dobre strzyżenie trwa co najmniej 30-40 minut i to same włosy (pomijam kwestię brody). Twierdzisz, że dobry fachowiec w swoim zawodzie zadowala się zarobkiem 10 zł za godzinę pracy?
@modanganig: Level-X w MH, Mateusz jeśli dobrze pamiętam. Gość potrafi dobrać fryzurę do osoby, ma szeroką wiedzę na temat pielęgnacji włosów, dobrze konturuje, czasem nawet bierze brzytwę w dłoń. Do tego świetnie radzi sobie z kręconymi włosami, 9/10, polecam serdecznie. Gdyby nie było terminów to lepiej poczekać kilka dni na niego, inni fryzjerzy/fryzjerki tam nie przykładają się aż tak do swojej pracy, strzygą tylko troszkę lepiej niż rzeszowska średnia.