Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie mały maraton czytania wysrywów spod tagów typu #przegryw #tinder #wzrost #podryw itp i jako facet musze wam coś powiedzieć. Nie wiem jak wy chcecie poznać kobiete swojego życia czy chociaż umówić się z jakąś na spółkowanie. W każdym razie ja, jako facet, bałbym się nawet tylko przebywać w jednym pokoju z ludźmi o tak zwichrowanych umysłach. Niektóre przekonania są jakby prosto z psychiatryka.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wychodzimyzprzegrywu
  • 8
W psychiatryku można spotkać naprawdę fajnych, rozmownych i interesujących ludzi.


@mieszko111: jasne, ale też takich, którzy są niebezpieczni dla otoczenia i nieobliczalni. Jakiś przegryw ubzdura sobie, że zabieram mu "samice" i że to przeze mnie nie ma kobiety i #!$%@? wie czy nie walnie kosą między żebra.
. Jakiś przegryw ubzdura sobie, że zabieram mu "samice" i że to przeze mnie nie ma kobiety i #!$%@? wie czy nie walnie kosą między żebra.


@chanelzeg: Przegryw stanowi zagrożenie głównie dla siebie, nie potrafi nawet wykonać własnego samostrzała, co dopiero skrzywdzić bliźniego.

Bierz poprawkę pod wszelkie mega agresywne i dziecinne wyfrywy nawołujące do #betauprising i uspołecznienia kobiet, tutaj roi od trolli.
@mieszko111: No nie wiem. Normicy na przegrywie pokazują jego użytkownikom, że najlepsze co mogą zrobić to wyjść na ulicę i spowodować rzeź. Dla nich jedynym remedium na bycie śmieciem jest pogodzenie się z tym i kompensacja pasjami, ale to w niczym nie pomoże, bo przegryw nie ma za bardzo jak kompensować...