Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście, że dziewczyny ze wzrostem 175+ są jakby bardziej ten tego "znośne" Wszystkie wysokie dziewczyny, które znam i z którymi byłem nie patrzyły wzrost i miały mniej kompleksów. Po drugie można było z nimi jak z kumplem pogadać i nie marudzą. Po czwarte będą zawsze chude i nie muszą nosić szpilek. Może miałem złe wspomnienia i jestem uprzedzony do niskich dziewczyn, ale od jakichś dwóch, trzech lat wzrost jest pierwszym czynnikiem na jaki patrzę u różowych. Sam nie mam 180(178), ale żodnej, powtarzam żodna mnie z tego powodu nie odrzuciła. Wzroślaki są najlepsze. Długie nogi, długie włosy i nie trzeba schylać głowy, żeby porozmawiać.
#podrywajzwykopem #rozowepaski #zwiazki
  • 22
@Blekitna_kropka: Można, ale takie wysokie żyrafy są fajne xd
@honey_bunny: to zależy, ja na przykład nigdy bym znajomym swoich preferencji nie powiedział, nawet dobremu przyjacielowi :P
@AnetaKlepKotleta94: żyrafy są fajne :) no boją się, bo przyjęło się, że musimy być więksi i mocniejsi od was pod każdym względem, też po znajomych widzę, że nie zagadują do tych lepszych dziewczyn. Każdy z nich szuka sobie dziewczyny z niższego poziomu w
Długie nogi i długie włosy można mieć niezależnie od wzrostu ;)


@Blekitna_kropka: włosy to może i tak, ale pokaż mi dziewczyne co ma 155cm i ma długie nogi :P Może mieć długie w stosunku do reszty ciała, ale nie obiektywnie 'długie nogi' porównując z grupą kontrolną ( ͡º ͜ʖ͡º)