Wpis z mikrobloga

Wykupiłem ostatnio miejsce w garażu podziemnym na zamkniętym osiedlu co nie spodobało się jakiemuś sąsiadowi. Tydzień temu ukradł prostownik, a dziś nakleił karne #!$%@?. Chciałbym złapać typa i pomyślałem o ukrytej kamerze. Najlepiej gdyby nagrywała jak najdłużej na baterii i mógłbym pod koniec dnia sprawdzić co nagrała lub może coś z czujnikiem ruchu? Możecie polecić jakąś lub podsunąć inny pomysł?
#monitoring #sasiedzi #samochody #motoryzacja #kiciochpyta
  • 18
  • Odpowiedz
@Fang: Może on nie mieszka na tym osiedlu. A tylko wykupił miejsce w garażu podziemnym i któryś sąsiad nie lubi "obcych" ? (co oczywiście byłoby absurdalne, ale może tak jest?)
  • Odpowiedz
@JPXXX: zbyt absurdalne, byc moze pomylili miejsce postojowe przy wydawaniu? Zachowanie wyglada na posiadajace znamiona pewnosci i slusznosci w dzialaniu. A nadto nie poczuwa sie w obowiazku do poinformowania o przyczynie problemu.
Napisz nastepnym razem na kartce nr tel i poloz za przednia szyba
  • Odpowiedz
  • 1
@Fang: @JPXXX: pisałem na szybko, wykupiłem miejsce na swoim osiedlu, ale tu panuje taka samowolka że jak miejsce jest niewykupione przez nikogo to parkuje kto chce. Podejrzewam, że zrobiła to osoba która wcześniej tu parkowała bez płacenia
  • Odpowiedz
@Mation: Może on nie wie że wykupiłeś to miejsce i myśli że też stawiasz za darmo tak jak on stawiał? W sumie ciężki temat, skoro mówisz że jedni parkują za darmo gdzie chcą, inni płacą za swoje miejsca... Ciężko się zorientować.
  • Odpowiedz
@Mation: Moim zdaniem lepiej w aucie - masz zasilanie 12V bez problemu i raczej akumulatora nie zajedziesz. Na zewnątrz - ciężko i ukryć i zamocować.
Ale przede wszystkim za szybą włożyłbym widoczną kartkę z informacją typu: "miejsce 1234 wykupione od 2019.11.10 - info w administracji parkingu XYZ"
  • Odpowiedz
@otakoryba bez znaczenia. OP pisze że dostał naklejkę za parkowanie, ja tylko pytam czy nie za prostownik. Jeżeli tak to wie co zrobić żeby mieć spokój.
Nie twierdzę że to dobrze czy źle że ładował.
  • Odpowiedz
@Fang zatrzymujesz się na zielonym?
Ale wiesz że wtedy pieszy ma czerwone światło? Chcesz żeby wylądował się na czerwonym na pasy, gdzie Ty blokujesz jeden pas a na drugim dostanie dzwona?

Jeżeli parking zabrania wjazdu na lpg to nie możesz wjechać bo nie ma tam odpowiedniej wentylacji i ludzie się duszą, coś dziwnego jest w stosowaniu się do przepisów?
  • Odpowiedz