Wpis z mikrobloga

Ja jebe, czy ta muzyka naprawdę zmieniła się w przykryte licznymi filtrami marne podśpiewywanie w wykonaniu gości, którzy śpiewać ni #!$%@? nie powinni?


@genocidegeneral:
Muzyka popularna zawsze tak wyglądała. Zawsze. Po prostu teraz rap zamienił się w nowy pop, a ty przegapiłeś moment, kiedy to się stało. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja jebe, czy ta muzyka naprawdę zmieniła się w przykryte licznymi filtrami marne podśpiewywanie w wykonaniu gości, którzy śpiewać ni #!$%@? nie powinni?


@genocidegeneral: nawet Elon Musk nagral taki ironiczny kawałek ¯\_(ツ)_/¯
Naturmensch - > Ja jebe, czy ta muzyka naprawdę zmieniła się w przykryte licznymi fil...
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: kazda muza sie zmienia. W latach 60 miales slodkopierdzace boysbandy i w prostej linii ich nastepcami w muzyce rockowej byl brudny grunge. A tu hiphop od czas grandmastera flasha przeszedl w trap, normalna rzecz, kazde pokolenie potrzebuje nowych brzmien i mowienia o swoich wartosciach i problemach
  • Odpowiedz
@genocidegeneral: ok boomer


@KotSzybki: a to to jest już szczyt, ale dzięki, że się ameby tak oznaczcie.
Jak ktoś stosuje kalkę z dupy, zupełnie nie rozumiejąc do czego się boomer odnosi i dlaczego nie ma sensu w Polsce, to wiadomo, że dawać typa na czarnolisto i jednego dzbana mniej.
  • Odpowiedz