Wpis z mikrobloga

z gówna. jego piosenki mają przykładowo po 400, 123, 73 MILIONY wyświetleń. więc jak chcesz teraz zgrywać super inteligenta bo nie sluchasz takiej muzyki i go nie znasz to lepiei zamilcz, bo szkoda słów.


@errorek95: Przesłuchałam ze dwa "utwory" tego jegomościa (kompletnie nie słyszałam o nim). Przecież to żywa reklama AutoTuna, wszystko takie sztuczne, a wokal to jak z syntezatora. No ale ma miliony wyświetleń, jedzmy gówno miliony much nie mogą
@SonGocha99:

Przesłuchałam ze dwa "utwory" tego jegomościa

no tak 2 utwory pozwoliły ci na rzetelną ocenę talentu na pewno i jeszcze utwory w cudzysłowie, po co? ()

Przecież to żywa reklama AutoTuna

no i?

wszystko takie sztuczne, a wokal to jak z syntezatora.

niesamowite artysta używa syntezatorów żeby brzmieć jak przez syntezator i potem wokal brzmi jak z syntezatora!

No ale ma miliony wyświetleń, jedzmy gówno miliony
73 MILIONY wyświetleń.


@errorek95: przecież w skali światowej to nie jest jakiś wybitny wynik. To jest rząd wielkości Taco Hemingwaya, a weź poprawkę na to że i w Polsce to nie jest tak że każdy go słucha.

#!$%@? Tymek ma 100 mln wyświetleń. Teraz idź do Amerykanina i go wyśmiej że nie zna Tymka xD.
peetee - > 73 MILIONY wyświetleń.

@errorek95: przecież w skali światowej to nie je...
@SonGocha99: wszystko sztuczne? a sampel Stinga również kłuł Twoje wyrafinowane uszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi tam Lucid Dreams akurat kompletnie nie siedzi, bo pewnie ten "utwór" sprawdziłaś, kawałki które mi się podobają policzę na palcach jednej ręki, ale sam Sting bardzo jara się tą reinterpretacją.

btw. jeżeli coś brzmi jak z syntezatora, to pewnie tak miało brzmieć, przynajmniej szczere 'postawienie' sprawy i ma wywołać okreśłony efekt
takitutej - @SonGocha99: wszystko sztuczne? a sampel Stinga również kłuł Twoje wyrafi...

źródło: comment_ntvxRGCS1wO4DUP009wzK7A10vFjEJf4.jpg

Pobierz