Wpis z mikrobloga

@JoBackManhorse: no właśnie wielu umie, powiem prawie każdy umie. Jakby to był twój cyrk to byś wiedział że cała ta fala jest pokłosiem tego co robił Weezy trochę ponad dekadę temu i kumałbyś, że większość kawałków tych raperów to są właśnie freestyle, bo ci wszyscy młodzi raperzy nagrywają tak jak Weezy właśnie - freestylując.
Nie żeby freestyle był wyznacznikiem tego czy ktoś potrafi rapować czy nie bo to absolutna nieprawda.
@ShadyTalezz: Kolego powiem tak - być może, jesteśmy w podobnym wieku, być może jestem starszy. Natomiast zawsze zauważałem, że to o czym jest muzyka i jaka jest - ma wpływ na ludzi. Jak się śpiewa o ćpaniu i #!$%@? - to takie zachowanie się legitymizuje. Jest muzyka motywująca, jest dołująca. Muzyka to emocje a te przecież są niesamowicie ważne. To mnie w trapie #!$%@?. A co do polskiej sceny - jest
@JoBackManhorse:

Kolego powiem tak - być może, jesteśmy w podobnym wieku, być może jestem starszy. Natomiast zawsze zauważałem, że to o czym jest muzyka i jaka jest - ma wpływ na ludzi. Jak się śpiewa o ćpaniu i #!$%@? - to takie zachowanie się legitymizuje.

kurde powiem tak od małego, kiedy byłem najbardziej chłonny i naiwny słucham rapu o ćpaniu, ruchaniu, zabijaniu i jakie tam jeszcze masz wyobrażenie o rapie i
@ShadyTalezz: Kwestia utożsamiania i idolstwa. Ty akurat widocznie nie jesteś na to podatny, nie byłeś. Młodzież w sporej części jednak jest na to podatna. Tu jest różnica między filmem, samym słuchaniem muzyki a słuchaniem czyjejś muzyki i identyfikowania się z nim.

Nie dam Ci ksyf, jezusie nazarejski, po co mi pozew? :P Powiem tak: zobacz kto sobie ostatnio dodało lil i wielce trapuje, płytę wydało, na dniach w sumie. A czy
@ozzy123:

Kwestia utożsamiania i idolstwa. Ty akurat widocznie nie jesteś na to podatny, nie byłeś. Młodzież w sporej części jednak jest na to podatna. Tu jest różnica między filmem, samym słuchaniem muzyki a słuchaniem czyjejś muzyki i identyfikowania się z nim.

co ty gadasz mnóstwo dzieciaków się utożsamia i bierze za idoli z filmów, zobacz sobie ile zarabiają takie marki jak Star Wars czy Avengers na gadżetach.

Powiem tak: zobacz kto
a sa to ludzie pokroju tego jak ten ktory wlasnie umarl, tacy ktorzy mieli setki milionow wyswietlen na youtubie ..


@errorek95: To akurat nie jest żaden wyznacznik, bo jest pełno syfu na YT z kosmiczną ilością wyświetleń.
@Shatter: @romek898: Nie twierdzę że każdy musi go znać. Chodzi mi tylko o to, że jeśli ktoś osiąga takie wyświetlenia, leci w telewizji, radiu, to nie można mu zarzucić bycia no-namem jak niektórzy tutaj to robią, bo oni go nie znają. A wystarczy wpisać w google, spojrzeć na youtubie i nie robić z siebie pajaca.
@SonGocha99: Dziś żeby być uznanym za dobrego rapera, trzeba robić gówno z autotunem i duuuuuużo ćpać. Wtedy masz szacunek od podobnych ludzi - a raczej takich którzy myślą, że to blichtr i błysk. Szkoda chłopa jak każdego ale rapy robił #!$%@?.