Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki, cześć Mireczki,

niedługo mam wesele i chciałbym kupić wódkę zanim podniosą akcyzę. Ogólnie testowane były te poniżej + biała żubrówka i czarny smirnoff.

Wybór padł na:


Chciałbym znać Wasze zdanie na ten temat, niedawno słyszałem ze Biały Bocian się „zepsuł”.

Oferta cenowa która dostałem jest całkiem spoko:
- Biała żubrówka 18 zł za 0,5
- Mickiewicz, Oginski, bocian 21 zł za 0,5
- Strumbrass 26 zł za 0,5
- Czarna żubrówka, finlandia 28 zł za 0,5

co myślicie? Jaka wódkę polecacie, może coś całkiem innego?

Dzięki wielkie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz wsciekly_kontener - Cześć Mirabelki, cześć Mireczki, 

niedługo mam wesele i chciałby...
źródło: comment_6AFAVTmCvSbYHRqSTejZbh2WAgeNID1S.jpg
  • 66
@bartalke: bajt to nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°) czarny smirnoff dostałem w ofercie za 28,90. Polecam spróbować tak jak myśmy to zrobili różne wódki - nie upieram się przecież przy żubrówce tylko pisze ze smakowała najłagodniej - może taka partia, moze nikt nie napluł wcześniej do niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem, 4 osoby stwierdziły ze jest najłagodniejsza.. jutro test z
@wsciekly_kontener: Jakość wódki osobiście oceniam na dwa sposoby: smak na ciepło i efekty następnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z tych co podałeś nie piłem tylko Mickiewicza. Oginski mi lepiej „wchodził” na ciepło niż zmrożony... Bocian... jakoś nie mam wspomnień, ot wypity, bez negatywnych emocji. Mam jednego w zamrażalniku, może w tym miesiącu może w przyszłym ponownie sprawdzę jak smakuje. Finlandia chyba przereklamowana... a może zmienił minusie
Bocian ewentualnie oginski. W ogole porownywanie bialej zubrowki do powyzszych to jak porownywanie amareny do tokaja xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wsciekly_kontener: Jeśli szukasz czegoś smacznego, to szukaj wódek z ziemniaka. Zajebista była Luksusowa (z białą etykietą), ale ją wycofali i wprowadzili wersję ziemniaczano-żytnią, przez co smakuje jak gówno.

W Selgrosie można kupić dobrego Stumbrasa ziemniaczanego w zielonej butelce za 26 zł za 0,5 l, więc może Ci się udać zbić parę procent na zakupie.
@Scare3byk: Serio uważasz, że ziemniakowe są takie super? Kiedyś specjalnie kupiłem Baczewskiego i powiem delikatnie - dupy nie urywał. Może jakieś słowo porównania powyższych (Stumbras ziemniaczany) do Baczewskiego?
@wsciekly_kontener: Jeśli miałabym wybierać z tych czterech to wybrałabym bociana. Tez często słyszę, ze się zepsuł ale to dlatego, ze wśród „znawców” panuje przekonanie, ze każda wódka jest dobra tylko na początku kiedy wchodzi na rynek, żeby sobie zrobić renomę a później już jej nie robią tak dobrze bo ludzie i tak kupią.
Polecam Stumbrasa potato albo jak chcesz coś nowego to saska ( ͡° ͜ʖ ͡°)