Wpis z mikrobloga

czy jest tutaj ktoś kto zna się na #wedkarstwo ? chce zrobić tacie prezent na swieta i kupić mu jakieś rzevzy które umililyby i ułatwiłyby mu wędkowanie, ale nie orientuje się w tym aż tak dobrze
chciałabym kupić mu kołowrotek albo jakieś takje gadżety o których jeszcze nie wie ze mu się przydadzą :) myslamam tez o „spodniobutach” ale nie wiem czy jest to coś sensownego xD proszę o pomoc
tata łowi szczupaki, leszcze, plotki, okonie, z tego co wiem próbował metody „na koszyczek”, często łowi na zanęte i chyba potrzebuje czegoś do spinningu, ale jak mowilam, nie znam się na tym zbyt dobrze xD proszę o pomoc i doradzenia co byłoby dobrym pomysłem na prezent #niebieskiepaski #rozowepaski #ryby #prezent
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ryba_twojej_mieczty: wybadanie jego sprzętu może zadziałać lub może w ogóle nie zadziałać. Mój sprzęt mógłbyś obadać, a nie wiedziałbyś co chciałbym dostać. Poważnie.

Ale zapytanie osób, z którymi on łowi to już lepszy pomysł, tylko nie wiadomo czy ona wie, gdzie mieszka ktoś z kim on łowi, bo może łowić z kimś kto mieszka 5km od niego, a ona nie zna adresu tej osoby, sam jej ojciec może nie znać
  • Odpowiedz
@awsedr: jesli łowi tez wieczorami to super jest latarka na czoło, ja swojemu tacie taką w tamtym roku sprawiłam i caly czas z niej korzysta, zwroc tylko uwagę na jej moc, te tanie się raczej słabo nadają :)
  • Odpowiedz