Wpis z mikrobloga

Feministka (bo inaczej nie da się tego określić) #!$%@?ła się do tego, że faceci uprawiają sport XD
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,25477983,dlaczego-armia-mezczyzn-wyrusza-na-podboj-swiata-w.html
"Dlaczego pewnego dnia mężczyźni zaczynają pędzić ścieżką rowerową z prędkością bolidu, a na wyprawę w Beskid Niski wyruszają ubrani jak na zimowe podejście na K2? Pewnie z tego samego powodu, dla którego przebyte kilometry odnotowują w aplikacji zgodnie z zasadą: "Strava or it didn't happen" (Strava, albo tego nie było). Oto kryzys wieku średniego w nowej cyfrowej odsłonie."
Fajnie wiedzieć, że mam kryzys, bo od skończenia 6 roku życia praktycznie każdego dnia uprawiam jakiś sport (w tym kolarstwo od ok 12 roku).
( ͡° ͜ʖ ͡°)
No fakt, najlepiej #!$%@?ć o włosach i tupsach XD
#feminizm #sport #kolarstwo #logikarozowychpaskow
  • 7
@Sl_w_k_1:
Nawet zakłądając, że wielu robi to dopiero późno, to nie robiąc nic, to też doczekasz się artykułu od feministki, że:
- leży przed TV i nic nie robi;
- zero sportu, zero dbania o siebie.
- itd.
Ja już bym nawet zrozumiał, że ktoś #!$%@? się do tego, że ktoś kupi mega samochód i zaczyna szpanować, ale do sportu?
Choć i z tymi samochodami to też przesada, bo prawda jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@text: jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
A babka z czegoś musi żyć.
A że biali faceci to teraz tacy chłopcy do bicia.
Taka moda
@text: Najgorszy kryzys jest moim zdaniem w okolicach 25 roku życia. Kryzys wieku średniego możesz chociaż sobie czymś osłodzić, jak masz kasę, luksusowe samochody, drogie prostytutki. A kryzysu w wieku 25 lat niczym sobie nie skompensujesz.
@text: Oczywiście wyłączone komentarze pod 'artykułem'. Ale mi baba podniosła ciśnienie. Sam biegam rekreacyjnie od 2/3 lat, a na przyszły sezon chcę zacząć startować w marszo-biegach na dłuższe dystanse i zamiast przeczytać artykuł o tym, że fajnie, że faceci coś robią, to jakaś sfrustrowana baba będzie swoje wysrywy publikować. Ehhh...szkoda 'szczępić ryja'