Wpis z mikrobloga

Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu tej ideologii w przestrzeni publicznej. Dlaczego oni ciągle muszą się z tym ostentacyjnie obnosić, robić jakieś parady w sukienkach przez środek miasta? Naprawdę nie interesuje mnie kto co robi sobie w domu ale niech nie obnosi się z tym publicznie. Nie mam nic do normalnych katolików ale przeszkadzają mi aktywiści którzy propagują swoją ideologię mającą na celu zniszczyć tradycyjną pogańską Polskę.

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #lgbt #homoseksualizm #heheszki #bekazlewactwa
Pobierz S.....b - Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu t...
źródło: comment_DzeodXOP4JnpC27gbGugsfXJChnB7u77.jpg
  • 61
@kolnay1: Czyli w takim razie teczowa mniejszosc ktora liczbowo jest mniejsza ma prawo ingerowac w inna grupe spoleczna ? To jest wtedy demokracja bo nie rozumiem z tego co wiem demokracja to wybory wiekszosci ?
@kolnay1: Sama definicja demokracji oznacza ze rzadzi lud a zeby jakas ustawa przeszla wiekszosc musi zaglosowac za. Czy kiedys przyjeto uchwale jakakolwiek gdzie mniejszosc sejmowa glosowala za a reszta przeciw ? Wprowadzono to jakos w zycie i nie przystawiono pistoletu do glow tej wiekszosci ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Scaab: nie powinno się porównywać środowisk LGBT i kościelnych. Te pierwsze nie dostają państwowej kasy na wpajanie ideologii, nie próbują dominować w przestrzeni publicznej, nie próbują układać życia innym ludziom np. w niedzielę, nie fałszują statystyki wiernych, nie współpracują z etatystami i socjalistami przez zinstytucjonalizowaną strukturę, działając na zasadzie "dajesz kasę = agituję".

Ogólnie procesje niech sobie będą, mają fajny, aktywizujący charakter. Na szczęście żadne media nie straszyły mnie katokomando zabierającym
@kolnay1: To ze kazdy ma tyle samo do powiedzenia nie ma reguly bo to i tak wiekszosc decyduje a zdanie mniejszosci sie nie liczy. Przy 20 milionach wyborcow twoje zdanie jest nie warte nic dlatego sie glosuje na ugrupowania ktore sa blizsze tobie i to one w twoim imieniu decyduja co sie dzieje w sejmie .
To ze kazdy ma tyle samo do powiedzenia nie ma reguly bo to i tak wiekszosc decyduje a zdanie mniejszosci sie nie liczy


@czikita1337: No może i się nie liczy, ale to jeszcze niczego nie usprzecznia. Zresztą to dość prosta obserwacja, że jednostka w porównaniu z całą resztą będzie mało istotna. Właściwie tego należałoby się spodziewać.
@kolnay1: Nawet jak wybierasz swojego kandydata ktory nie jest spojny z twoja ideologia w 100% i paradoskalnie nie mamy mocy ingerowac w glosowania w sejmie przeciez czlowiek nagle moze zmienic swoje poglady i co wtedy mozemy poczekac 4 lata i zaglosowac na innego tam rzadzi 460 osob ktore w wiekszosci sa populistami i mowia to co wiekszosc chce slyszlec dlatego to oni decyduja co bedzie robila mniejszosc .
Te pierwsze nie dostają państwowej kasy na wpajanie ideologii, nie próbują dominować w przestrzeni publicznej, nie próbują układać życia innym ludziom


@Haramb3: HA HA HA, zejdź na Ziemię, ha ha( )