Wpis z mikrobloga

Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu tej ideologii w przestrzeni publicznej. Dlaczego oni ciągle muszą się z tym ostentacyjnie obnosić, robić jakieś parady w sukienkach przez środek miasta? Naprawdę nie interesuje mnie kto co robi sobie w domu ale niech nie obnosi się z tym publicznie. Nie mam nic do normalnych katolików ale przeszkadzają mi aktywiści którzy propagują swoją ideologię mającą na celu zniszczyć tradycyjną pogańską Polskę.

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #lgbt #homoseksualizm #heheszki #bekazlewactwa
S.....b - Nie mam nic przeciwko normalnym katolikom ale jestem przeciwny promowaniu t...

źródło: comment_DzeodXOP4JnpC27gbGugsfXJChnB7u77.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No chyba, że dasz mi solidny przykład wpływania na prawdodawstwo jak w przypadku połączenia sił kleru i Solidarności w przypadku niehandlowych niedziel.


@Haramb3: Wpływ na społeczeństwo i to agresywny: Netflix, Onet, TVN, Gazeta Wyborcza, Facebook, Google, Instagram, Twitter? Już masz finansowanie na poziomie krajowego produktu brutto
  • Odpowiedz
@Scaab "Art. 53. 1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii. 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. ..."
  • Odpowiedz
No chyba, że dasz mi solidny przykład wpływania na prawdodawstwo jak w przypadku połączenia sił kleru i Solidarności w przypadku niehandlowych niedziel.


@Haramb3: Kościół w tej wersji mnie też obraża, nie udzielam się od lat, ale popieram inicjatywy związane z domami opieki, klasztorami, domami dziecka itd. Nikt inny tym się nie zajmie bo nie da się na tym zarobić, niektórym księżom odbiło z nadmiaru kasy, fakt, ale tu nie trzeba
  • Odpowiedz
@czikita1337: zawsze jak czytam wynurzenia takich domorosłych teoretyków i filozofów państwa i prawa to się zastanawiam ile wy macie lat, że nie rozumiecie istoty najprostszych pojęć, którymi operujecie. Demokracja to nie jest TYRANIA większości, ale rządy większości PRZY POSZANOWANIU PRAW mniejszości. Rozumiesz to? Prawa te najogólniej wyrażone są w konstytucji, która gwarantuje każdemu prawo własności, do edukacji, do szacunku, wolność wyznania i sumienia, wolność słowa itede itepe. Jednym z praw
  • Odpowiedz
@czikita1337: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hitler został wybrany demokratycznie. A stał się tyranem dzięki zniesieniu demokracji, ty prawacki łbie bez szkoły xD ja j---e, że ci nie jest wstyd wypisywać takich bredni xDDDD
  • Odpowiedz
@bacaa90: W 1932 r. przegrał wybory prezydenckie, otrzymując 36,8 procent głosów (ok. 13,4 mln wyborców), przy wysokiej frekwencji wyborczej. 5 marca 1933 w wyborach do Reichstagu, Hitler doszedł do władzy w sposób legalny, gdy NSDAP, będące w koalicji z Niemiecką Narodową Partią Ludową (niem. Deutschnationale Volkspartei, DNVP), wygrało wybory parlamentarne z wynikiem 43,9% głosów (288 na 444 miejsc w parlamencie). 30 stycznia 1933 w południe ówczesny prezydent Rzeszy – Paul
  • Odpowiedz
@czikita1337: Znasz tylko małą część całej historii albo celowo kłamiesz. Po legalnym, demokratycznym objęciu władzy Hitler przeforsował Ustawą o Pełnomocnictwach, która demokrację zawiesiła a Niemcy stały się dyktaturą narodowo-socjalistyczną. Przejął władzę dzięki demokracji, którą następnie zawiesił. Rozumiesz to?
  • Odpowiedz
@czikita1337: Widzisz, Hitler został wybrany w wyborach, ale gdy doszedł do władzy to zaczął łamać prawo, dlatego III Rzesza nie była państwem demokratycznym. Zupełnie jak PiS dzisiaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SonGocha99:

ale tu nie trzeba ustawy by to przykrócić, wystarczy nie dawać na tacę


I co Ci da, że ktoś nie da na tacę? Nagle stracą całe wpływy w polityce? Może i by stracili, ale jest to
  • Odpowiedz
Po prostu jestem zwolennikiem tego, aby Kościół poszanował również moją prywatność, żeby namawiał wiernych do znalezienia pracy, w której w niedzielę się nie pracuje.

Nie musi być ustawy. Wystarczy odebrać jej moc prawną i ignorować naciski ze strony związkowców i Kościoła. To jest proste, skuteczne i do zrobienia.


@Haramb3: Ale chyba nie wierzysz że wolne Niedziele są wprowadzone dla kościoła, tak jak 500+ na walkę z demografią? Podziękuj związkom zawodowym
  • Odpowiedz