Wpis z mikrobloga

Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (lvl 12) z lekcji seksuologii wróciło do domu bogatsze o wiele ciekawych informacji oraz kilka fantów (pic rel.). Miarka ze zdjęcia służy do mierzenia instrumentu oraz doboru gumy. Ale to nic. Oprócz niej każdy dostał 4 gumy. Po 1 sztuce w każdym rozmiarze (S, M, L) oraz jedną wzmocnioną. Tą ostatnią polecono im stosować (a jakżeby inaczej) do stosunku między dwoma mężczyznami.
Nie mogę tego rozchodzić biorąc pod uwagę, że to lekcja dla dwunastolatków ( _)

#lewactwo #homoseksualizm #lgbt #niemcy #edukacja
macias-mackowiak - Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (l...

źródło: comment_LTdomBhWknmXPWMjsAIY6hixjx2NBk70.jpg

Pobierz
  • 99
@Andi128: Skoro to jest podstawowa wiedza, to aż boję się pomyśleć co jest w zaawansowanej. Jestem chyba za stary, bo faktycznie w moich czasach w tym wieku taki temat niemal nie istniał. Sytuacja martwi mnie o tyle bardziej, że teraz dwunastolatki w porównaniu do swoich rówieśników sprzed 20+ lat na prawdę mają gówno w głowie i takie patologie, o których piszesz wynikają raczej z mody oraz dostępu do takich informacji na
@macias-mackowiak: @bazylczuk: @Andi128: Przecież 12 letnie dzieci się już masturbują. Skoro to robią, to też powinny wiedzieć o antykoncepcji. Nie powinny w takim wieku uprawiać seksu, ale powinny wiedzieć jak jej używać. Zresztą w wieku 12 lat i seks się zdarza, tutaj statystyki, źródło: http://tau.amegroups.com/article/view/3511/4357
R187 - @macias-mackowiak: @bazylczuk: @Andi128: Przecież 12 letnie dzieci się już mas...

źródło: comment_GnkQ3CFNktWDSq83O0RfrXXHQbsRWjlQ.jpg

Pobierz