Wpis z mikrobloga

Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (lvl 12) z lekcji seksuologii wróciło do domu bogatsze o wiele ciekawych informacji oraz kilka fantów (pic rel.). Miarka ze zdjęcia służy do mierzenia instrumentu oraz doboru gumy. Ale to nic. Oprócz niej każdy dostał 4 gumy. Po 1 sztuce w każdym rozmiarze (S, M, L) oraz jedną wzmocnioną. Tą ostatnią polecono im stosować (a jakżeby inaczej) do stosunku między dwoma mężczyznami.
Nie mogę tego rozchodzić biorąc pod uwagę, że to lekcja dla dwunastolatków ( _)

#lewactwo #homoseksualizm #lgbt #niemcy #edukacja
Pobierz macias-mackowiak - Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (l...
źródło: comment_LTdomBhWknmXPWMjsAIY6hixjx2NBk70.jpg
  • 99
. Dziecko znajomej (lvl 12) z lekcji seksuologii wróciło do domu bogatsze o wiele ciekawych informacji oraz kilka fantów


@macias-mackowiak: Ty Anka moge pozyczyc te miarke od Twojego Brajanka?
- a po co ci to macku?
- nie moge ci powiedziec anka bo i tak tego nie zrozumiesz
- penisa bedziesz mierzyl
- nie
- miarka dla dzieci xD?
-anka naprawde ja nie...
- dobra bierz, juz sie nie tlumacz
-
@macias-mackowiak: Ale wiesz, że mniej więcej pod koniec podstawówki i początkiem gimnazjum, czyli w okolicach 11-13 lat w katotalibskiej części Polski B na początku lat 2000 dzieciaki już się uświadamiały? Nie, może większość nie zaczynała uprawiać seksu, ale chłopcy z pewnością już się masturbowali. Przypominam, że to były czasy, gdzie wiedzę czerpało się z Bravo lub gazetek i skakanych kaset podkradanych ojcom, a internet nie był tak powszechny wśród małolatów. Teraz
@macias-mackowiak: tylko, że tu nie chodzi o dostosowanie się do patologii, bo jak sam mówisz, dostęp do informacji dzieciaki i tak mają szeroki. Przez doinformowanie o zabezpieczeniach i możliwych chorobach być może nie zostaniesz zbyt młodo dziadkiem i taki jest cel tych lekcji.
@Klim4s: Twoim tokiem myślenia powinno się uświadamiać i informować w pełni o każdej patologii dzieciaki, bo przecież o wszystkim można przeczytać w internecie. To jest bardzo zły i szkodliwy trend ponieważ wywołuje efekt kuli śnieżnej. Gdyby dzieci nie były tak szeroko poinformowane o seksie, to nie trzeba by było ich informować o homoseksualizmie. To już nawet nie chodzi o edukowanie, a o szerzenie ideologii pod przykrywką edukacji seksualnej. To, że czasy
@macias-mackowiak: to, że na takich zajęciach mówi się RÓWNIEŻ o homoseksualizmie nie znaczy, że jest to ideologiczne pranie mózgów małych dzieci, już nie wyolbrzymiajmy. Nie można zamknąć dziecka w szklanej bańce i udawać, że nie ma problemu, lepiej jest poinformować o tego typu rzeczach i wspomóc wiedzą na temat zabezpieczeń przed chociażby chorobami wenerycznymi. Pragnę wspomnieć, że tego typu zajęcia mają też uświadomić dzieci czym jest molestowanie i w jakich przypadkach