Wpis z mikrobloga

Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (lvl 12) z lekcji seksuologii wróciło do domu bogatsze o wiele ciekawych informacji oraz kilka fantów (pic rel.). Miarka ze zdjęcia służy do mierzenia instrumentu oraz doboru gumy. Ale to nic. Oprócz niej każdy dostał 4 gumy. Po 1 sztuce w każdym rozmiarze (S, M, L) oraz jedną wzmocnioną. Tą ostatnią polecono im stosować (a jakżeby inaczej) do stosunku między dwoma mężczyznami.
Nie mogę tego rozchodzić biorąc pod uwagę, że to lekcja dla dwunastolatków ( _)

#lewactwo #homoseksualizm #lgbt #niemcy #edukacja
Pobierz macias-mackowiak - Postępowe Niemcy nie przestaną mnie zadziwiać. Dziecko znajomej (l...
źródło: comment_LTdomBhWknmXPWMjsAIY6hixjx2NBk70.jpg
  • 99
@Shatter: Nic dodać nic ująć. Niby powinienem się przejąć po przeczytaniu większości komentarzy jakim to betonem jestem, ale to tylko komentarze randomów z wykopu, którzy mają strasznie zryte berety a granica między patologia a normalnością jest u nich już mocno zatarta przez sam portal i ogólnie internet. Jak pokazałem gadżety moim znajomym i rodzinie to żenadometr często skalę przekraczał, a to nie byli ludzie po 50.
Żeby nie było - mam
@Shatter: Ja też tego nie robiłem, ale znałem kilku chłopaków ze wsi z początku gimnazjum którzy to robili między sobą od jakiegoś czasu i mnie zapraszali do wspólnej zabawy. Dzisiaj chyba mają dziewczyny/żony.
@macias-mackowiak: a ja kiedyś przyniosłem kondony do szkoły. Byłem wówczas w siódmej albo ósmej klasie. Z kolegami kupiłem je na stacji benzynowej z wypiekami na twarzy. To był rok 96 może 95. I nauczyciel złapał mnie jak sie chwaliłem tym. Wiecie jaka afera była w szkole! Wychowawczyni straszyła mnie, że następnym razem użyje mnie żeby zaprezentować ja sie nakłada a inny stary komuch #!$%@? (niech mu ziemia lekką będzie) cały czas
@ostrzyjnoz: Uświadamiana może być i nawet w wieku niemowlęcym. Ja jestem bardziej przeciwko tego typu akcjom upowszechniania informacji jakby miała na celu zachęcać i dawać przyzwolenie. Dla tak małych dzieci po takich szkoleniach seks przestaje już być tematem tabu nawet w domu, o czym przekonali się rodzice dziecka wspomnianego przeze mnie na początku. Mi nie chodzi o nieuświadamianie. To można zrobić w inny sposób, i to w cale nie musi nieść
@macias-mackowiak: no i świetnie, że takie coś jest. Granica inicjacji seksualnej przesuwa się w dół. Lepiej mieć wiedzę i zapobiegać niż potem płakać o zmarnowanym życiu. Dzieciaki dojrzewają coraz szybciej, nie tylko fizycznie ale i psychicznie. Fajnie, że o tym się uczy, a nie tylko że seks jest beee bo bozia mówi że nie wolno tak