Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Flypho: ten regulamin istnieje chociażby po to, żeby zachować ład i porządek. Wyobraź sobie jakieś większe zgrupowanie i każdy zaczyna się witać z każdym jak chce. Dzięki temu masz określoną hierarchię. To tak, jak z savoir-vivre: młodszy kłania się starszemu, kobieta decyduje jak i czy podać rękę. Schemat ten sam, tylko forma inna
  • Odpowiedz
@Pakq: Nie tylko na "czołem". Nawet jak podejdzie do Ciebie wyższy stopniem, to wtedy podajesz mu dłoń (jeżeli sam wyciągnie pierwszy). I mówisz czołem "tutaj stopień"
  • Odpowiedz
najgorsze co może zrobić młody żołnierz na szkoleniu, to #!$%@?ć się i zaniżyć stopień żołnierza xD jak walniesz wyżej do kaprala, np. panie plutonowy to się nie obrazi. Czasami nawet pośmieszkuje. Ale nie daj zaniżysz.. oj biedny człowiek jest.


@NukeOps: Dlatego zawsze się mówi, że lepiej zawyżyć stopień jak się nie jest pewnym :P
  • Odpowiedz
@K1jek: Z mojego osiedla największe patusy, które traciły każdą robotę, finalnie zdecydowały się na wojsko. Jakoś mnie to nie dziwi. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie służył temu gównokrajowi, w dodatku będąc szmaconym na każdym kroku. Trzeba nie mieć RiGCzu.
  • Odpowiedz