Wpis z mikrobloga

@K1jek: Miałem takiego gościa na przygotowawczej.Byl tak dobrze wychowany że przez pierwsze dwa tygodnie dzień w dzień mu się wymykało z ust dzień dobry do podoficera kompani,do dowódcy itp
  • Odpowiedz
@Flypho: regulamin, koleszko. Obowiązuje regulamin. Tam masz jasno w jaki sposób oddajesz honory i witasz się z żołnierzami równymi stopniem i wyższym stopniem. Jak idziesz przez jednostkę, to oddajesz honor starszemu, bo Cię wróci xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@NukeOps: nie no wiem, nikt mnie nie zmusza z czego się cieszę, po prostu bawi mnie to troche xD ale wiadomo dyscyplina musi być, te zasady i regulaminy z dupy nie wyszły
  • Odpowiedz
@lanekrasz: najgorsze co może zrobić młody żołnierz na szkoleniu, to #!$%@?ć się i zaniżyć stopień żołnierza xD jak walniesz wyżej do kaprala, np. panie plutonowy to się nie obrazi. Czasami nawet pośmieszkuje. Ale nie daj zaniżysz.. oj biedny człowiek jest.
  • Odpowiedz
@Flypho: bo to środowisko cywilne. Badum ts. W Policji też się witają po stopniu, w SG też. Chyba tylko służby specjalne nie przywiązują do tego takiego #!$%@?, ale to tylko służby specjalne ¯\_(ツ)_/¯ im można troszkę więcej i mają inną mentalność. No ok, chyba, że mówimy o SKW i SWW, bo to nadal żołnierze.
  • Odpowiedz