Wpis z mikrobloga

@Flypho: #!$%@?, gdzie nie rozumiesz zdania, że taki jest regulamin w wojsku? XDD gdzie Ci styki wypala w mózgu?
Od lata tak jest, każda armia świata ma regulamin i tak się zachowuje xD
  • Odpowiedz
@Flypho: bo to mocno shierarchizowana struktura, którą regulują wewnętrzne przepisy. Jest ich od #!$%@? i ciut ciut. Przeciętny cywil dostałby jebla od tego, ile kwitów trzeba nosić, ile jest procedur i regulaminów na każdy aspekt. Tak to już w wojsku jest, że reguluje ogrom aspektów życia żołnierza.
  • Odpowiedz
@NukeOps: jedno mnie zastanawiało, mnie do poboru już nie brali. Sracie też na komendę? Co jak ktoś będzie musiał pójść do kibla, a np jest musztra? Jest specjalny regulamin dt. srania i komend?
  • Odpowiedz
@TAKATA_: nie, wtedy prosisz dowódcę o myknięcie do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież wykonujesz polecenie, więc nie możesz od tak się wymknąć, po angielsku.
To mi przypomina jak na przygotowawczej ludzi w kiblu zastawała zbiórka na korytarzu. Kompania rozciągał się aż do drzwi od kibla, więc spóźnialscy niezależnie od wzrostu i plutonu stawali na końcu, kryjąc się przed dowódcą.
  • Odpowiedz
@NukeOps dobrze, że nie byłem w wojsku. To czego nienawidziłem w szkole, czyli jak chce mi się srać to muszę prosić o pozwolenie i całej klasie oznajmić gdzie idę w wojsku mają całe życie. Jak małe dzieci... Proszenie się o załatwienie swoich potrzeb fizjologicznych jest tak poniżające i nieludzkie, że powinni wam tatuować numer na ręku.
  • Odpowiedz
@TAKATA_: najlepiej chyba wyregulować sranie tak, by robić je rano albo wieczorem i wtedy nie ma problemu :) odnośnie tego witania to u mnie było tak, że jeden Cię wróci i obsmaruje, a drugi podejdzie i poda rękę. zależy od człowieka, chyba najbardziej kaprale o to się czepiają.
  • Odpowiedz
@Wzzx: znajdź sobie regulamin sił zbrojnych w google i poczytaj o karach :) jak trafisz na jakiegoś betona to nawet możesz wylecieć, co jakiś czas przełożony wystawia Ci oceny / opinie ze służby
  • Odpowiedz
@RubinWwa:
Słusznie zwracasz na to uwagę, a nasze akurat nie potrafi ani wygrywać wojen ani kulturalnie się witać. Ma za to bardzo rozbudowany regulamin i hierarchię xD.
  • Odpowiedz
@Flypho: do wojska idą największe debile i dno intelektualne tego kraju, potrzebują regulaminu żeby się przywitać, bo to przerasta ich funkcje intelektualne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz