Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam warsztatu który specjalizuje się w naprawach skrzyń biegów, najlepiej na Śląsku. Mam VW Tourana 1.9 TDI bxe z 2007 roku. Problem ze skrzynią polega na tym że czasami nie da się wrzucić 5 i 6 biegu, tak jakby coś blokowało. Mechanik jeszcze szuka innych przyczyn, między innymi sprawdza wybierak ale kiepsko to widzę. Podejrzewam że ten mechanik sam nie podejmie się naprawy skrzyni więc już szukam jakichś specjalistów. Możecie kogoś polecić?
#mechanikasamochodowa #mechanika #volkswagen
  • 5
@Wielki_Czerwony_Smok: Dokładnie. Też kiedyś widziałem, że da się to regulować na wybieraku w VW. Jeśli jednak chodzi o warsztat typowo VW na Śląsku to trudno mi tutaj ocenić. Znam gości na Rudzie śląskiej co zajmują się typowo audi. Tylko nie pamiętam adresu. Ale na pewno ul. Niedurnego w Rudzie śląskiej
@maciekazik: BCS sosnowiec, na pewno każdy użytkownik skrzyni M32 jest zadowolony po jej regeneracji, myśle że poradzą sobie z każdą.
Najgorsze w skrzyni jest cena jej naprawy ... a jak już zrzucona skrzynia to i dobrze by było wymienić komplet sprzęgła na zapas