Wpis z mikrobloga

Czasami jeszcze padają pytania "A co te kolory pigułek oznaczają?"
Wobec tego stworzyłem dla Was specjalną oś przegrywu, na której zaznaczyłem poszczególne pillsy. Moje dzieło zawiera również intensyfikację ładunku emocjonalnego (od tych najbardziej pozytywnych do skrajnie negatywnych) oraz opis postulatów każdej z ideologii. Jak ktoś się Was kiedyś zapyta o kolory pigułek to śmiało podsyłajcie diagram Dr. Przegrywowskiego.
Jeśli ktoś się nie zgadza z treścią, to od razu odpowiadam, że informacje zaciągnąłem z incels.wiki czyli prawdziwej encyklopedii przegrywu, a więc zamilknijcie.
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #plodnajulka #chad ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami
B.....W - Czasami jeszcze padają pytania "A co te kolory pigułek oznaczają?"
Wobec t...

źródło: comment_zSGUTEw9mftSnV5wOfRJCI7EY6NbXp5N.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
Co to za #!$%@?. Czy ja dobrze zrozumiałem? Facet, który nie ma żadnego doświadczenia z kobietami kreuje się na guru w kwestiach damsko męskich? Litości...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kielx: Źle zrozumiałeś. Gdzie ja tu niby kreuje się na guru relacji damsko-męskich? Stworzyłem jedynie objaśnienie "pillsów" bo sporo osób tutaj się o to pytam.
  • Odpowiedz
@programista1992:
Zależy, powyżej pewnego poziomu noga się tobie nie podwinie. Nie mówię tu o poziomie ktoś ma firmę, tylko raczej o poziomie: ktoś ma korpo, gdy masz korpo i dochody z niego możesz nauczyć się samemu kreować swój wizerunek i wszyscy będą to kupować. Jedyny problem to taki, że twoje korpo może spaść z rowerka ;) ale wtedy ostatnim twoim problemem będzie różowypasek.
No a co z tego czy tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Blackpill_RAW ale na jakiej podstawie wymyślasz coś takiego? Masz jakieś empiryczne dowody na swoje tezy czy tak po prostu sobie wymyślasz? Jaki jest cel Twoich przemyśleń? Piszesz to po to by kreować nową wiarę lub ruch społeczny czy po prostu traktujesz to jako sposób na wylanie żali lub ujście dla skrywanych emocji?
  • Odpowiedz
@programista1992:
Ale ty nie masz jej „kupić” bo wtedy zostajesz bankomatem. Chodzi o to, że gigakasa działa tak samo jak gigachad z wyglądu. Ale charakter nadal musisz mieć chada.
Tu bardziej chodzi o odbijanie lasek chadowi i wewnętrzną satysfakcję z tego. Bo chadowi zaczyna dopiero wtedy zależeć gdy ktoś zgarnia jego „zdobycz”.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: tylko, że Elliot Rodger jest właśnie zaprzeczeniem tej teorii, bo był przystojnym oskarkiem z nadzianym starymi. Miał urodę, majątek, generalnie wszystko, żeby zostać chadem, a nigdy nie ruchał właśnie przez #!$%@? charakter.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Juan_xD: Można przegrywać z dobrym wuglądem ale nie można wygrywać ze słabym wyglądem. Ja miałem prawie 100 par na tinderze i co z tego jak jestem asperger-celem?
  • Odpowiedz
@programista1992:
A chadem jest zainteresowana z powodu samego wyglądu. Wygląd jak kasa, też jest ulotny.
Prawda jest taka, że musiałbyś rozkochać kobietę swoim charakterem ale według blackpillowców to nie jest możliwe.
Bankomat do którego nie masz karty i nie możesz wypłacić środków dla znacznej większości różowych to to samo co chad 10/10. Różnica jest taka, że jeden ma kasę, drugi wygląd.
  • Odpowiedz
@CrimsonCarmasin rozkochac kobiete charakterem - zgoda ale bez wygladu i kasy tego charakteru nawet nie zaprezentujesz bo bedziesz odrzucony z powodu wygladu lub braku kasy. Jak mnie denerwuja ludzie ktorzy bagatelizuja wage wygladu w relacjach zwiazkowo-seksualnych z plcia przeciwna ()
  • Odpowiedz