Wpis z mikrobloga

Czasami jeszcze padają pytania "A co te kolory pigułek oznaczają?"
Wobec tego stworzyłem dla Was specjalną oś przegrywu, na której zaznaczyłem poszczególne pillsy. Moje dzieło zawiera również intensyfikację ładunku emocjonalnego (od tych najbardziej pozytywnych do skrajnie negatywnych) oraz opis postulatów każdej z ideologii. Jak ktoś się Was kiedyś zapyta o kolory pigułek to śmiało podsyłajcie diagram Dr. Przegrywowskiego.
Jeśli ktoś się nie zgadza z treścią, to od razu odpowiadam, że informacje zaciągnąłem z incels.wiki czyli prawdziwej encyklopedii przegrywu, a więc zamilknijcie.
#przegryw #blackpill #redpill #bluepill #zwiazki #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #plodnajulka #chad ##!$%@? #rozwojosobistyznormikami
B.....W - Czasami jeszcze padają pytania "A co te kolory pigułek oznaczają?"
Wobec t...

źródło: comment_zSGUTEw9mftSnV5wOfRJCI7EY6NbXp5N.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Redpill ma więcej racji od blackpilla. Władza, prestiż i kasa są w stanie przebić wygląd.
Problem jest taki, że ilość cech świadczących o władzy i bogactwie musi być gigantycznie wyższa by przebić mały kawałek wyglądu fizycznego.
Czytaj sportowe auto w leasingu bo masz czteroosobową firmę to jak do wzrostu dorzucić sobie 1cm. Koszt bardzo niewspółmierny do efektu.
Lekko lepiej wypada charyzma i zdolności przywódcze ale nadal są to koszta niewspółmierne do wysiłku,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@proceduralne: "pisałeś kiedyś o tym, że studiowałeś, i wtedy wychodziłeś kilka razy z dziewczynami ale nigdy nic z tego nie wyszło, bo p0lki nic sobą nie reprezentowały" Nic takiego nie pisałem bo nigdy nie wychodzilem z dziewczynami. Coś Ci się pomyliło. Poza tym ja wciąż studiuje, więc może z innym użytkownikiem pomyliłeś życiorys. Ja nie kłamie bo i po co? Wymieniam doświadczenia z innymi przegrywami, a przy okazji "realizuje się
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Opis BP zbyt ogólny, mogłeś chociaż wspomnieć o wierze w istnienie „tej jedynej” - unicorna, albo że bycie oddanym przyjacielem, obsypywanie prezentami, poświęcanie czasu itp. prowadzi do wzbudzenia romantycznych uczuć kobiety dla beciaka.

Poza tym RP też akceptuje, że ludzie potrafią opanować swoje popędy jednak statystycznie baaardzo często się nimi kierują, głównie nieświadomie i zwłaszcza kobiety.
  • Odpowiedz