Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parapapamango: przyzwyczaj się, ja celowo kupiłem używany telefon z lekko obitymi rogami, bo widziałem, że I tak je poobijam xD
Jeszcze trochę i na rogach nie zostanie mi ani trochę pakietu i zajebiście.
  • Odpowiedz
@odpalaniec Poza "Dizajnem" to chyba tylko po to żeby ładowanie bezprzewodowe działało.

W sumie wybór jest średni:
Plastik - #!$%@? w dotyku, ale jak pęknie to nie tak jak szkło
Aluminium - Rysuje sie jak #!$%@?, zwłaszcza jak coś się dostanie pod case - brak bezprzewodowego ładowania.
Szkło - Rysuje się mniej niż Aluminium, przyjemniejsze w dotyku niż plastik, zajebiście wyglada - niestety latwe do #!$%@? (chociaz wydaje mi sie ze
  • Odpowiedz
@keramzyto_beton: @bazylo: bo Wam w życiu się ręka nie omsknęła i nic Wam nie wypadło xD
Zdarza się, mi raz telefon upadł i to na amen, galaxy s4 kilka lat temu, akurat ktoś zadzwonił jak szedłem do auta, był #!$%@? wiatr i cyk, telefon na kostce, upadł tak skutecznie, że ekran poszedł się...
Różne są sytuacje, ale wy opa już wyzywacie od ciamajd roku xD
  • Odpowiedz
@Parapapamango: lvl 30 here i nigdy, nie upadł mi żaden telefon. Nawet nie zakładam żadnych osłon, bo moim zdaniem psują wygląd. Obecny mam 5 lat 0 ryski na nim. W rodzinie czy wśród znajomych lvl poniżej 25 każdy ma telefon który wygląda jakby mu czołg zrywa na nim zrobił. Jak wy to robicie?
  • Odpowiedz
Współczucia. Dlatego ja zostanę przy moim starym blackberry ;-) Bałabym się, że mi taki wielki ekran się połamie przy upadku, a telefon mi dość często gdzieś na ziemi ląduje.
  • Odpowiedz
@dj_mysz: Nie da się „dbać” o szkło. Ono będzie się rysowało niezależnie od tego gdzie je trzymasz, a piasek który znajdziesz wszędzie bez problemu je porysuje. Rysy co prawda nie będą jakieś bardzo widoczne, ale jak przyjrzysz się z bliska to je dostrzeżesz.
  • Odpowiedz