Wpis z mikrobloga

@Parapapamango
w poniedziałek kupiony

Ehh różowa fajtłapo. Ale wy tak macie, połowa ma poobdzierane i #!$%@? w mejkapie telefony. Już jak tyle zbierałaś to mogłaś go zabezpieczyć przed a nie po wypadku no i przede wszystkim uważać gdzie się go kładzie, przynajmniej przez pierwszy tydzień xD

Jeszcze żeby jakoś w ruchu wypadł a tutaj po wibracji spadł z szafki bo na kancie położyła ()
Mimo wszystko trochę mi
@Parapapamango: #!$%@?, nie wiem, jak to ludzie robią. Trzeba mieć ręce z gówna, żeby #!$%@?ć swój telefon. Miałem w życiu chyba dwadzieścia telefonów i żadnemu jeszcze ekranu nie rozbiłem. A chodziłem z telefonem do roboty jak robiłem jako cieśla, a nosiłem w kieszeni wkręty, gwoździe, miarę i #!$%@? wie co jeszcze.
@KsiundzRobak też tak miałam przez 15 lat. Telefon spadl mi nawet z 10 na 9 piętro po schodach i nic. Aż przyszedł rok 2018 i najpierw utopilam telefon w kiblu, kupiłam nowy i spadł mi z niewielkiej odległości na ziemię jak 1000 razy wcześniej i zbilam ekran :P szczęście kiedyś się kończy :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parapapamango: przyzwyczaj się, ja celowo kupiłem używany telefon z lekko obitymi rogami, bo widziałem, że I tak je poobijam xD
Jeszcze trochę i na rogach nie zostanie mi ani trochę pakietu i zajebiście.
@odpalaniec Poza "Dizajnem" to chyba tylko po to żeby ładowanie bezprzewodowe działało.

W sumie wybór jest średni:
Plastik - #!$%@? w dotyku, ale jak pęknie to nie tak jak szkło
Aluminium - Rysuje sie jak #!$%@?, zwłaszcza jak coś się dostanie pod case - brak bezprzewodowego ładowania.
Szkło - Rysuje się mniej niż Aluminium, przyjemniejsze w dotyku niż plastik, zajebiście wyglada - niestety latwe do #!$%@? (chociaz wydaje mi sie ze trudniej
@keramzyto_beton: @bazylo: bo Wam w życiu się ręka nie omsknęła i nic Wam nie wypadło xD
Zdarza się, mi raz telefon upadł i to na amen, galaxy s4 kilka lat temu, akurat ktoś zadzwonił jak szedłem do auta, był #!$%@? wiatr i cyk, telefon na kostce, upadł tak skutecznie, że ekran poszedł się...
Różne są sytuacje, ale wy opa już wyzywacie od ciamajd roku xD
@Parapapamango: lvl 30 here i nigdy, nie upadł mi żaden telefon. Nawet nie zakładam żadnych osłon, bo moim zdaniem psują wygląd. Obecny mam 5 lat 0 ryski na nim. W rodzinie czy wśród znajomych lvl poniżej 25 każdy ma telefon który wygląda jakby mu czołg zrywa na nim zrobił. Jak wy to robicie?
Współczucia. Dlatego ja zostanę przy moim starym blackberry ;-) Bałabym się, że mi taki wielki ekran się połamie przy upadku, a telefon mi dość często gdzieś na ziemi ląduje.
@dj_mysz: Nie da się „dbać” o szkło. Ono będzie się rysowało niezależnie od tego gdzie je trzymasz, a piasek który znajdziesz wszędzie bez problemu je porysuje. Rysy co prawda nie będą jakieś bardzo widoczne, ale jak przyjrzysz się z bliska to je dostrzeżesz.
Nie wiem jak wy to robicie mi przez ponad 15 lat nie upadl telefon, a z takim ktory ma szklane plecki obchodzilbym sie jak z jajkiem bez etui.


@k3lt: Też nie jeste, w stanie tego pojąć, po prostu niektórzy mają drewniane łapy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Parapapamango: moja partnerka też zawsze kładzie telefon na kancie blatu tak, że 1/3 telefonu wisi w powietrzu. Obyś wyciągnęła naukę na przyszłość.
@widme: Jak zacząłem budowę domu, to mój ajfon po testach lotności, bo służył jako latarka i spadł z drabiny, otrzymał zestaw za 20 złotych - silikon z przypałowym okienkiem i szkiełko, które pękło przy kolejnych próbach. Jak dotąd nie korzystałem z etui, bo nie było potrzeby. Teraz po wymienie na nowy, otrzymał ode mnie na starcie skórzane etui, które nie wygląda jak gówno, bo wiem, że kiedyś #!$%@? mi się przy