Wpis z mikrobloga

@patatier: Ja w Kalwarii mam klienta, do którego w ostatnim czasie jeździłem prawie codziennie przez kilka tygodni (od strony B-B) i masz 100% racji. Widziałem na własne oczy co dzieje się z dnia na dzień z powietrzem w trakcie, gdy temperatura spadała coraz bardziej. Jak wsiadasz do auta w Bielsku (które swoją droga tez jest dramatycznie zasnute smogiem), włączysz obieg wewnętrzny i dojedziesz do Kalwarii, to wysiadając czujesz ten niemiłosierny smród
źródło: comment_mup1bsuD3eHH8PAYEeTQoEa6AmtJdMrr.jpg
@mwtyczek: Może jak będę wracał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co goszczę w jednej z winnic w miejscowości Velka Trna. Granica z Węgrami. Polecam mocno, chociaż zima tu zawitała w chwili obecnej.
@chozi tak mnie wlasnie naszlo, jakby Straz Miejska na okres grzewczy przechrzcic na Straz Antysmogowa by lazili, pobierali probki popiolu i ogolnie #!$%@? mandatami ludzi jak sie da byliby duzo bardziej znienawidzeni niz teraz... I duzo bardziej rentowni ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wyobraz sobie, patrole na ulicach, ida i pobieraja probki popiolu jak ktos podejrzanie mocno smrodzi, janusze widzac ze zbliza sie zagrozenie chyba by ten popiol rekami
@chozi: widizałem że pisali, że smogu nie powodują samochody tj. diesle, ale negować tego że w ogóle jest ten problem to chyba kurła nikomu normalnemu nie przyjdzie na myśl xD