Wpis z mikrobloga

Lewacka szczujnia przed wyborami coraz bardziej chwyta się brzytwy i kontynuuje swoją politykę nienawiści wobec człowieka który nie może się sam obronić bo nie żyje.

Ekonomia, prawo, system podatkowy, jakiś plan wyborczy? A na co to komu, lepiej zrobić z papaja prawaka i zrobić sobie na tym zasięgi.

Jazda na najniższych instynktach, najbardziej brudne i obrzydliwe oblicze polityki. Brzydzę się lewakami nie dlatego bo mają chore poglądy (chociaż trochę też) ale głównie brzydzę się tym, że potrafią tylko niszczyć czy to ludzi czy system który jest oparty na mocnych fundamentach. Lewak potrafi tylko jątrzyć, nic poza tym.

#bekazlewactwa #muremzapapajem #polityka
Pobierz
źródło: IMG_20230402_100314
  • 81
@jedrzejk: Dokładnie, to jest obrzydliwe. Co ciekawe narkoman pochowany w złotej trumnie który nie mógł oddychać jest już dla nich ok i nie robią o nim takich wpisów tylko podziwiają go.

To jest hipokryzja lvl 2000. Swojego rodaka to by zaszczuli, obcych narkomanów wznoszą pod niebiosa bo wpisuje się to w ich ideologię.

Chore.
@kuroszczur: wiesz ja rozumiem coś niszczyć by to coś czymś zastąpić. To jeszcze normalne, bo to rozwój. Lewacy niszczą dla sportu, nie mają nic w zamian.

Wyjmują elementy z systemu jak klocki z Jenga, nie zastępują ich innymi. W pewnym momencie to wszystko runie, wyjmą za dużo klocków i nazwą to wygraną z prawactwem.

Tak kończyły wszystkie wysokorozwinięte cywilizacje, imperium Rzymskie gdyby nie chore pomysły pewnie dalej by istniało.