Wpis z mikrobloga

#kryptopewniaczek

Token, który spokojnie w niedługim czasie zrobi Wam conajmniej x2: $CHZ.
Chiliz.com uruchomiło platformę Socios.com, która podpisała umowy z Juventusem, Romą, PSG, WestHam, Atletico, OG Sports na tokenizację tych drużyn.

https://www.juventus.com/en/news/news/2019/socioscom-choose-the-juventus-goal-celebration-song.php

Od jakiegoś tygodnia działa apka i można kupować tokeny Juventusu. W styczniu PSG, następnie pozostałe drużyny (a jeszcze mają zostać ogłoszone nowe). Mało jest projektów z tak mocnymi partnerami, gdyby to był 2017 - CHZ byłoby w top20 :-)

#juventus #kryptowaluty #chz #socios
  • 16
@WhiskeyIHaze: wiesz... mogę Ci jedynie powiedzieć co mowią. A mówią, że tokeny do bramki są skupowane z rynku... Mam nadzieję, że to prawda.

Na szczęście to, że te wielkie kluby z nimi działają i faktycznie na ich stronach można znaleźć niusy o socios.com dodaje im sporo wiarygodności.
@solid959: mnie tokeny klubowe nie interesują. bardziej ten natywny token tej platformy. dla mnie piłka nożna to jeden z głupszych sportów ale co kto lubi.
Ale skoro ma być 20m tokenów a tylko 10m będą mieli kibice to nadal wszystkie głosowania klub może sobie ustawić pod siebie co jest głupie.
@WhiskeyIHaze
Wg apki cena tokenu juv jest stała 180 CHZ. I też interesuje mnie właśnie ta waluta a nie sam token klubowy.
Widzę że rozszerzają to na inne kluby także może jest to rozwojowe. A piłka nożna zawsze będzie na topie. Więc szansa jest
@WhiskeyIHaze: 10mln jest do kupienia w FTO (fan token offering), nie znaczy to, że drugie 10mln klub zatrzyma na zawsze. Zatrzymują to do akcji promocyjnych i będą je rozdawać np. przed stadionem, dorzucać do zakupów w juve store itp.

I nie chodzi o to czy sport jest głupi tylko o potencjał, szacuje się, że juventus ma 300-400mln fanów, z czego zdecydowana większość mieszka daleko od turynu, dlatego klub chce ich zaktywizować
@dummyaccount: no dla mnie kupowanie tego tokenu klubu jest głupie bo sam sport jest dla mnie głupi. Ale rozumiem, że dla kogoś kto się tym jara jest zupełnie na odwrót. A znowu dla kogoś coś co mnie interesuje może być kupą.
Natomiast sam token CHZ wygląda spoko. Ale to jest token ERC-20 na ethereum. i ciekawi mnie jak potem te tokeny klubów działają. bo tych adresów z https://explorer.chiliz.com/tokens/0x14a5750b0e54b57d12767b84a326c9fe59472da5/token_holders nie ma na
@WhiskeyIHaze: Dla mnie nie jest bo tokenów klubu jest ograniczona ilość i potem będzie giełda, gdzie prawdopodobnie będzie można na nich zarobić... Tokenów jest mało jak na ilość fanów - zwłaszcza, że tokeny są niepodzielne, a już są fani, którzy kupili po kilkaset.