Wpis z mikrobloga

@Szumny: Fajny mały Crossover do miasta. Oczywiście, jak dobrze doposażysz, to cena iście premium :) Ale rywale, np. Volvo CX40 w odpowiedniej wersji podobnie stoi cenowo.
No i Audi wygląda całkiem spoko.
@seraph88:
Mazda XC-5
Volvo CX 40(które wymieniłeś)
BMW X2
Volkswagen T-Roc
Toyota C-HRr(spód stawki)

dopiero wdrażam się w temat i umawiać na jazdy próbne będę po nowym roku
@Szumny: Z ciekawości. Dlaczego akurat szukasz takiego modelu samochodu ? Jakie aspekty wzięły górę nad tym, żeby to był właśnie minisuv czy jak to się tam nazywa? Bez uszczypliwości.
@Szumny: BMW X2 jest całkiem spoko, ale w sumie ciekawie wygląda dopiero w wersji M35i i cena ponad 200k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mazda ok, tylko pamiętaj, że silnik jest bez turbo, więc inna dynamika jazdy.
Pomyślał bym o Maździe CX-30 albo jak nie wozisz często pasażerów na tylnych siedzeniach, to Toyota C-HR po lifcie w pełnym wypasie za ok 130k.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumny: ani go nie zapakujesz bo za mały wewnątrz ani nie zaparkujesz wygodnie w mieście bo za duży. Coś jak syrena ani nie pojesz ani nie poruchasz
@BajerOp: jakbyś jeszcze te swoje argumenty podpierał czymś jeszcze niż tylko wydawaniem się albo dowodem anegdotycznym to jeszcze bym cię traktował poważnie. Dlatego wg mnie piszesz pan kocopoły

@seraph88: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumny: podałem argument o zasadności tego pojazdu. Chciałeś tylko potwierdzenia żeby go kupić i nie dopuszczasz innego zdania ¯\_(ツ)_/¯

Ale co mi tam, przecież to ty będziesz w tym czymś jeździć.