Wpis z mikrobloga

@BajerOp: to, co takim razie polecasz dla kogoś, kto:
mieszka w dużym mieście
planuje założyć rodzine
uprawia sporo sportu
najdalsza wyprawa to na terenie kraju, bo samoloty
ma prawie 2 metry wzrostu
i lubi robić wrrrum wruum
@Szumny słuchaj, nie siedziałem w tym kałdi ani nie jechałem tym nigdy. Ale muszę się zgodzić z @BajerOp , on usiłuje Ci wytłumaczyć że z tym akurat modelem jest to po prostu owczy pęd. Pojazd zrobiony pod i dla pewnej grupy klientek. Nie ma właściwości jezdnych terenówki, niezgrabny jak na osobówkę ciężej parkować, wszystkie części i serwisy droższe a podejrzewam że w środku konserwa, tylko buda nadmuchana. Dla mnie to tak jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumny: coś co mieści wózek z gondolą w bagażniku plus torby. Nie sam wózek. Czyli tradycyjne kombi. Czyli coś jak np. passat bo to 600l zamiast 450l. Podziękujesz wkładając wózek do bagażnika po raz 50 nie męcząc się.

Passat to tylko przykład bo auto które się lubi albo nie.

Octavię rs bym wziął.
@Szumny: Zauważyłem, że jeszcze podałeś wytyczne, czyli:
mieszka w dużym mieście
planuje założyć rodzine
uprawia sporo sportu
najdalsza wyprawa to na terenie kraju, bo samoloty
ma prawie 2 metry wzrostu
i lubi robić wrrrum wruum

To może Mercedes A AMG35?
Znajomi mają dzieciaka i żyją w podobny sposób do nas, jeżdżą Tiguanem i bardzo chwalą. Ponoć auto do wszystkiego. Zgadzacie się? @seraph88: @snwptest: @jerzalke: @BajerOp: (Passata, ani kombi nie wezmę, bo musiałbym zapuścić wąs, a tego nie chce. Taki stereotyp regionalny)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumny: jeśli chcesz założyć rodzinę, to serio weź od znajomych wózek i powsadzaj do różnych aut. To na prawdę poprawia komfort życia jak się okazuje, że nie musisz mieć torby w środku bo się mieści w bagażniku.

Wąs w Octavii rs? To chyba jednak nie jest duże miasto skoro macie takie stereotypy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szumny: jasne, że nie ale jak mówisz o stereotypach to mówiąc wprost Q2 jest dla dziuni od "tatuśka" żeby miała jechać czym do galerii i się nie bała bo będzie siedzieć wysoko.

Generalnie to Tobie ma się podobać.
@Szumny jeszcze nie wiem bo w innym mieście mieszka, rzadko piszemy a jeździ tym dopiero od sierpnia. Ale wcześniej miał Kia ceed 2006 1.4 benzin z salonu polskiego i zajeździł ją do końca (zatarł rozrząd i robił swapa)
Ale charakteryzuje go pracoholizm więc jako człowiek który pracuje od 7 do 19 codziennie i nie posiada ani potomstwa ani absolutnie żadnych pasji, hobby czy zainteresowań, sterował się tylko tym co jemy się podoba,
@snwptest: no to ciekawy ananas. Uspokajam nie biore tego auta, faktycznie sranie się w coś, co nie jest przynajmniej, Q5 jest średnio opłacalne, są lepsze oferty, a mi jakoś szczególnie na tym samochodzie nie zależy.
to, co takim razie polecasz dla kogoś, kto:

mieszka w dużym mieście

planuje założyć rodzine

uprawia sporo sportu

najdalsza wyprawa to na terenie kraju, bo samoloty

ma prawie 2 metry wzrostu

i lubi robić wrrrum wruum


@Szumny: Volvo v60 cross country, lub dowolne inne podwyższone kombi z mocnym silnikiem.

Audi Q2, dlaczego tak/nie.


Tak, bo to Audi, nie bo to idiotyczny karłowaty suv. Nie rozumiem po co produkować, a tym bardziej