Wpis z mikrobloga

@i-kamieni-kupa: Może traktor nie mial własnego napędu i nie podumal jak go by podciągnąć dalej ¯_(ツ)_/¯ W sensie, ze wcześniej mógł mieć na przodzie coś poladowane. Ale mandat za pasy jak najbardziej się należy
@papaj_21_37: Kiedyś podobnie z plandeką jechałem. Spedytor dla którego wówczas pracowałem uraczył mnie dwoma zaladunkami. 28 palet i półtorej tony na pierwszym miejscu i niby tylko pięć palet na drugim. Zajeżdżam tam, a te 5 palet to 5 ton xD Dodam, że była taka #!$%@? zima, ze auta koło Bayreuth nie mogły na dziewiątce same pod górę podjechać, a mnie z parkingu koło Fuldy Czech na pasie wyciągał, bo z tym
@JudzinStouner: mnie w zeszłym roku źle załadowali. 24 tony prętów stalowych, problem w tym że dwóch klientów i pierwsza zrzutka była z przodu.. Coś koło 8 ton, reszta praktycznie za połową naczepy. Zrzucilem i akurat zaczął śnieg padać, też to było jakoś w okolicach A9/A72 na jakiejś landówce. Wyjeżdżałem ze świateł w lewo, pech chciał że droga na którą wyjeżdżałem była pod kątem, czyli skręcałem w lewo lekko w dół. Spodziewałem
@papaj_21_37: Zimą po prostu sprawdza się miękka guma. Ja nie wiem co będzie od przyszłego sezonu, jak Niemcy wprowadzą obowiązek montażu typowo zimowych opon o standardzie 3PMSF na cały ciągnik, jeżeli chcesz u nich jeździć, a takie opony zdzierają się momentalnie przy plusowych temperaturach na nieośnieżonym asfalcie. Wyślę auto do Włoch, ze dwa razy do Anglii, raz do Hiszpanii i cyk, komplet opon do #!$%@?. Nie mam słów na ten naród.