Wpis z mikrobloga

Kupić czy nie kupić rasasi daarej z notino z 2019 roku wydanie? Przeglądając posty na wykopie połowa ludzi piszę o osłabionych parametrach tegorocznego wydania a druga połowa osób zapewnia,że nic się nie zmieniło. Jak to jest w rzeczywistości?
#perfumy
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Monsterone: podejdź do notino i poniuchaj, jak go nie znajdziesz poproś panią. W moim przypadku miła pani znalazła tester w magazynie. Dla mnie zapach ok.
  • Odpowiedz
@Monsterone zapach ładny także warto zaryzykować tym bardziej, że nie jest drogi. Jakbym miał 100%pewnosci, że coś się zmieniło i zapach by trzymał tak jak to w większości opinii każdy pisał to wziąłbym ponownie. Ja niestety bardzo się zawiodłem na trwałości i nie chciałbym znowu na taki trafić ;)
  • Odpowiedz
czyli każdy pisze, że jest słabszy ale nikt nie porównywał. Przeglądając od czasu do czasu tag widziałem tylko 2 osoby, które wypowiadały się mając porównanie ze starszą wersją.
  • Odpowiedz
@kaca222:
DrLove pisał w recenzji i kilka osób na tagu, które znają Daareja dłużej niż 1-2 lata, że parametry ma gigantyczne, długa projekcja i trwałość cały dzień. Czyli kiedyś taki był.

Ja mam flakon nie wiem z jakiego batcha, bo go odkupiłem bez pudełka przed wakacjami. Projekcja około 3-4godziny, ale nie nachalna, jest dobrze wyczuwalny, a do około 8godziny czuję go delikatnie na sobie poruszając się, kręcąc głową itp. Czy
  • Odpowiedz
@WujekAtom: zgadzam się. "Ma bardzo dobre parametry, ale wiele zapachów takie ma", ale niewiele chyba tyle kosztuje. Sam kupiłem go we wakacje (batch 06.2019 albo 08.2019) jednak za bardzo go nie używałem bo naczytałem się tutaj pierdół, że jest słaby i gdzieś go odstawiłem. Wydawał mi się w miarę ok jak się nim psiknąłem zaraz po zakupie. Pamiętam, że po powrocie do domu po 9 godz. czuć go było w
  • Odpowiedz
@kaca222 to się ciesz, że nie trafiłeś jeszcze na perfumy, które zostały wykastrowane ;) O dareeju duzo osób pisało że coś jest nie tak, był jakiś wypust który im się po prostu nie udał i zapach bardzo osłabł. Jak jest teraz nie wiem. Wiem jedynie że wypust z kwietnia jest beznadziejny ;)
  • Odpowiedz